Çok acil nakite ihtiyacım var

Nakit sıkıntısı her bütçeden insanın yaşayacağı bir durumdur. Bir hane içerisindeki gelir ne kadar çoksa, gider de buna oranla çoğalacaktır. Bu nedenle yaşanan nakit sorunlarında miktarda buna binaen artacaktır.

Eğer nakit paraya ihtiyacınız varsa, kapısını çalabileceğiniz güvenilir kuruluşları da tanımanız gerekir. Çünkü her zaman evdeki hesap çarşıya uymaz ve kendinize oluşturduğunuz alternatifleriniz de bulunmuyorsa, sıkıntılı süreçler yaşanacaktır.

Nereden Nakit Para Bulabilirim?

Nakit borç para alabilmeniz için belli başlı bazı yöntemler ve sizlere oluşturulabilecek alternatifleri sıralayabiliriz.

Eğer ihtiyaç duyduğunuz nakit miktarı çok yüksek bir tutar değilse,

  • Kredi kartlarınızın taksitli nakit avans seçeneğini kullanarak, nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunun için sadece asgari düzeyde limiti olan bir kredi kartınızın olması yeterlidir. Bankanıza giderek bu özelliği açtırabilirsiniz.
  • Senet ile altın veren kuyumcular da, düşük tutarlı kredileriniz için sizlere yardımcı olabilecek iş yerleridir. Bu kuyumculara giderek senetler aracılığı ile dilediğiniz tutara denk gelecek altını alabilirsiniz. Böylece isterseniz bu altını bozdurarak, isterseniz de direk altını kullanarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Eğer ihtiyaç duyduğunuz nakit miktarı yüksek bir tutarsa,

  • Elbette ilk kapısını çalacağınız yer bankalar olacaktır. Kredi notunuzu öğrendikten sonra, kredi alma şansınızın yüksek olduğuna inanıyorsanız başvuru yapmanız yerinde olacaktır. Böylece ihtiyaç duyduğunuz krediyi kolayca elde edebilirsiniz.
  • Eğer kredi notunuz bankadan kredi almanıza yeterli olmayacaksa, danışmanlık hizmeti veren finans kuruluşlarından destek alabilirsiniz. Bu kuruluşlar aracılığı ile yine bankadan kredi alabilirsiniz. Bu firmalar sadece kredinizin çıkartılmasına engel teşkil eden sorunları ortadan kaldıracaktır.
  • Bazı müşterilerin de bankalardan kredi alabilmesine imkân yoktur. Eğer sizlerde böyle bir durumdaysanız, senet ile kredi veren finans kuruluşlarından destek alabilirsiniz. Herhangi bir zorunluluğa tabi tutulmadan, senet aracılığı ile kredinizi sağlayabilirsiniz.
  • Son şansınız da tefeciler olacaktır. Tefeciler dilediğiniz miktarda krediyi bir saat içerisinde size temin ederler. Geri ödemesi kısa vadelidir ve yüksek faizler ile sağlanmaktadır. Bu nedenle eğer geleceğine emin olduğunuz bir paranız yoksa alternatifler arasından çıkartılması gereken bir seçenek olarak yerini alacaktır.
One comment on “Çok acil nakite ihtiyacım var
  1. sevim dedi ki:

    Acil 10000 bine ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir