Çok Acil Para Kazanma İsteme Duası

Para kazanmak elbette bir meslek ve ustalık alanıdır. Fakat her zaman sahip olduğunuz meslek ile gereken parayı kazanamayabilirsiniz. Bu nedenle biraz talih ve şans işi devreye girmektedir. Nasıl ki üniversite mezunlarının birçok yerde patronları lise mezunu olarak karşılarına çıkıyorsa, söz konusu özel sektörse şans olmazsa olmaz etkenlerden biri olarak bilinmelidir.

Ek iş yapmak istiyorsanız ya da yeni bir işe girmek istiyorsanız, acil paraya ihtiyacınız varsa ve para bulmak için bir yol arıyorsanız, elbette ilk olarak sığınacağınız liman kudreti ve merhameti ile bizlerin yar ve yardımcısı olan Allah’tır. Allah’a gerektiği gibi içten ve samimi edilen dualar kabul olur. Esasında belli bir amaç için özellikle tertipler düzenlemeye gerek yoktur. Fakat gereken samimiyeti ve zahmeti göstermenin bir yöntemi de çeşitli tertipler vasıtası ile dua etmektir.

Çok acil para getirmesini umut edebileceğiniz dualar bulunmaktadır. Bizde bu yazımızda sizlere bu dualardan örnekler vererek, sizlere bir yol açmaya çalışacağız.

  • La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.

Bilindiği gibi bu dua bir sabır ve direnme duasıdır. Bu dua ile ilk olarak gereken sabrı edinmek için Allah’a dua etmelisiniz.

  • Yâ Hâdiyel mudilîne, ve yâ Râhimel müznibîne ve yâ mükılle aserâtil âsirine, irham abdike vel hataral azîmi. Ve lil-müslimîne küllihim ecma’ine, vec’alnâ minel ahyâil merzûkîne, en’amte aleyhim minennebiyyîne vessıddıkîne veşşühedâi vessâlihîne, âmin, yâ Rabbel âlemine, velhamdülillâhi rabbil âlemine.

Bu dua ile kazancınızı bereketlendirebilirsiniz. Acil paraya ihtiyacınız varsa, bu duayı muhakkak not edin. Çünkü bu dua sayesinde tez zamanda elinize para geçer ve ihtiyacınız olan her ne ise bir şekilde size ulaşır. Sabah ve akşam olmak üzere okunmalıdır.

  • Ya mennanü zül ihsani kad amme küllel helaiki menneh.

Bu sihirli kelimeler Allah’ın isimleridir. Allah’ın ismi ile başlanan her iş gibi her duada kolayca yerine ulaşır. Bu esmaları düzenli olarak 7’şer kez okumalısınız.

Her ne kadar bu duaların faydasından söz ediyor olsak da en önemlisinin samimiyet olduğunuz unutmamalısınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir