Çok Acil Senet Karşılığı Para Arıyorum

Talep:Birkaç bankaya ayrı ayrı borç yaptım. Hem kredi borcum var hem de kredi kartı borçlarım. Bir ay ödeme yapamadığım için tüm düzenim tepetaklak oldu. Bunların tümünü kapatmam lazım. Toplam borcum 30 bin lira. Eğer bir ay daha ödemelerim gecikirse, sicilime işleyecek. Bu defa uzun yıllar kredi de alamayacağım, kredi kartı da. Aylık olarak da 2000 lira borç ödeyebilecek gücüm var. Ama mevcut borçlarımdan dolayı hiçbir bankadan kredi alabilme şansım yok. Birkaç bankadan onaylanmamış kredim de var.

Eğer bu koşullarda bana çok çok acil, senet karşılığında kredi verebilecek olan varsa, lütfen bana ulaşsın. Bu konuda neler yapabileceğime dair de hiçbir fikrim yok. Senet ile kredi alabileceğim yerler, firmalar ve buna benzer para bulabileceğim yerler konusunda da bilgi verir misiniz?

Çözüm: Bu şartlar altında herhangi bir bankadan kredi alabilmeniz imkânsızdır. Çünkü hiçbir banka gecikmiş ödemeleri olan bir müşterisine, ikinci bir krediyi vermez. Bu nedenle bankalara kredi başvurusunda bulunma eyleminizi durdurmanız gerekmektedir. Zira bu ilerleyen günlerde kredi notunuzu düşürmesi ile size zarar verecek bir durumdur. Sorun sadece birden fazla kredi ve kredi kartı borcu olmanızdan daha fazlası olduğu için, çok güçlü bir danışmanlık firmasının dahi size faydası dokunmayabilir. Bu nedenle sizin de belirttiğiniz gibi en doğru ve en güvenilir çözümünüz senet karşılığında kredi bulmaktır.

Bankalar ile paralel olarak gelişen bir sektörde alan bulan senet ile kredi veren firmaları bulmalısınız ve bu firmalar ile irtibata geçip, kredi alabilmeniz ile ilgili detayları öğrenmelisiniz. Bu firmalara müracaat ettiğiniz takdirde sizi herhangi bir şarta uyma zorunluluğunda bırakmadan, ihtiyaç duyduğunuz fiyat oranında senet yapacaklardır. Bu firmalara Güçlü Finans, Jet Finans, Anında Kredi gibi firmalar örnek olarak gösterilebilir. Aldığınız kredi karşılığında belli bir miktar komisyon tutarı ile kredinize sahip olabilirsiniz. Böylece nakde olan sıkıntınız tamamen ortadan kalkacaktır. Borçlarınızı da bir anda ödediğiniz için de kredi notunuz ile alakalı bir problem de olmayacaktır.

 

8 comments on “Çok Acil Senet Karşılığı Para Arıyorum
 1. UMUT15 dedi ki:

  bir işyeri (apart otel) açıyorum bir miktar nakite acil ihtiyacım var

 2. Meltem dedi ki:

  10 bin tl kredi çekmek istiyorum

 3. UMUT15 dedi ki:

  daha önce iki apart dah a kurdum ve yönettim a -z ye marka yataıp yönetebiliy0orum vebu işletmeleri yüzde yüz dolulukl ve karlılıkla yürütebiliyorum

 4. UMUT15 dedi ki:

  bulabileceğim nakit tefrişatın niteliğni belirleyehcektir sadece yada satınalma da vadeseceeneğini kullandırtacaktır

 5. UMUT15 dedi ki:

  lokasyon pazarlama çok önemlidir seçtiğimiz yer metrobüse yakın E5 kenarında bütün merkezlerin ortaqasındadır tanıtımı ulaşımı çok kolaydır

 6. UMUT15 dedi ki:

  BATIKLAR için değil doğru bir yatırım için kredi arıyorum

 7. Şennur dedi ki:

  Acil 10000 lazım

 8. feeht dedi ki:

  memurum 20.000 tl ihtiyacım var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir