Dağınık borçlarımı kapatmak istiyorum

SORU: Yaşadığım maddi sıkıntılar nedeni ile farklı zamanlarda birkaç farklı bankadan ihtiyaç kredileri almıştım. Ancak şu anda ödemekte zorlanıyorum. Bütün kredi borçlarımı tek bir yerde toplama gibi bir hizmet sunacak yerler aramaktayım. Bankalar arasında ya da banka harici olarak bana bu olanağı sunacak yerler var mıdır? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

CEVAP: Bahsi geçen problem oldukça sık bir şekilde yaşanmaktadır. Bu yüzden eğer şu andaki kredilerinizin sayısı iki ya da en çok üçten fazla ise rahatlıkla söyleyebiliriz ki bankalar sizin borç kapatma kredisi talebinize çok sıcak bakmayacaktır. Bu yüzden çözüne ulaşmak adına banka harici yerler ile irtibata geçmeniz sizin için çok daha faydalı olacaktır.

Bahsi geçen talebe yönelik olarak hizmet sunmakta olan firmaların sayısı son derece fazla olmak ile beraber adı geçen bu yerler oldukça makul şartlarda hizmet vermekte ve oldukça uygun komisyonlar talep ederek mevcut olan tüm borçlarınızı tek çatı altında toplama olanağı sunmaktadırlar. Bu yüzden gönül rahatlığı ile bu firmalara başvuru yapabilirsiniz.

2 comments on “Dağınık borçlarımı kapatmak istiyorum
  1. yılmaz dedi ki:

    farklı bankalar ve kredi kartımdan dolayı 32.000 tl borcum var bunları tek bir bankada toplayıp ödemek istiyorum aylık kazancım 3000 tl bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim teşekurler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir