Eğitim için Acil Para Yardımı Lazım

Talep: Kızım bu sene üniversite sınavına hazırlanıyor. Dershane desteği almadan bu sınavda başarılı olmayacağı düşüncesinde olduğu için dershaneye göndermemizi istiyor. Fakat dershane sayısı azaltıldığı için ücretleri de çok pahalı. Üstelik sınav süreci boyunca taksit ödeneceği için aylık fiyatları çok pahalıya geliyor. Eğitim için acil para yardımı almam gerek. Bu konuda ne yapabilirim?

Çözüm: Eğer kızınız başarılı bir öğrenci ise ilk olarak burs seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Okul başarı puanına göre verilen bu burslar her öğrenciye sağlanamadığı için, bu da yetersiz bir seçenek olarak kalabilir.

Bu durumda sizlere tavsiyemiz bulduğunuz dershane ile nakit ödeme konusunda indirim talep etmenizdir. Eğer tüm parayı toplu biçimde öderseniz, bankadan kredi alarak düşük ücret ve uzun vade ile sorundan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda banka dışında da nakit yardımında bulunan kurumlar vardır. Bu kurumlardan kredi alarak senetlere böldürebilirsiniz. Böylece vade sayınızı arttırarak, kolayca ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçebilir, kredinizi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir