Ek İş Karşılığı Peşin Para Verilir

Para bulmanın ve sahip olduğunuz borçları geri ödemenin çok zor olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ya da çalışarak bu borç ödenmez mi diyorsunuz? O halde yanılıyorsunuz. Çünkü içinde bulunduğumuz dönem, para üzerinde gelişen bir dönem olduğu için, parasal sorunlara çok farklı çözümler üretilmeye başlandı. Hali hazırda böyle çözümler varken, bunları tanıtmak ve herkesin bu yöntemlerden yararlanmasını sağlamakta bizim görevimizdir.

Ek iş karşılığında para verildiğini hiç duymuş muydunuz? O halde bu sektör ile tanışmanın vakti gelmiş demektir. Ek iş karşılığında para vermenin temelinde avans yatar. Örneğin bir iş yerinde çalışıyorsunuz diyelim, maaş zamanınız gelmeden avans teklif edebilme olanağınız vardır. Bu da böyle bir durumdur. İşe başlamadan evvel, sizlere ihtiyaç duyduğunuz para veriliyor ve sizlerde bunun karşılığında firma için çalışıyorsunuz.

Ek İş Karşılığı Para Nasıl Alınır?


Ek iş karşılığında nakit para veren firmayı bularak işe başlayabilirsiniz. Bu kişiler sokak arasındaki bir ilan ile karşınıza çıkabileceği gibi, internet sitelerindeki ilanları ile de tanışabilirsiniz. Bu ilanlarda ya bir cep telefon numarası ya da bir e-mail adresi verilmektedir. Verilen bilgilere göre başvurularınızı yapın. Başvurularınızdan sonra firma sizinle iletişime geçer ve yüksek ihtimalle sizi ofise davet eder. Buradaki esas olay, size yapabileceğiniz bir ek işin bulunmasıdır. Asıl işinizden arta kalan zaman hesaplanır, hangi konularda bilgi ve becerileriniz olduğu değerlendirilir ve buna göre bazı iş alanları ortaya konur. Bu iş alanları içerisinden iş seçerek, ilk adımları tamamlamış olursunuz. Bu işler genellikle yarı zamanlı olarak ayarlanmıştır ama diyelim ki yıllık izninizi kullanıyorsunuz ya da raporlusunuz. O halde size uygun olarak tam zamanlı bir işte ayarlanacaktır.

Bu aşamalar tamamlandıktan sonra istediğiniz tutara göre bir senet düzenlenir. Ve senet tutarını firmaya ödeyene kadar, ayarlanmış olan bu iş yerinde çalışırsınız. Böylece ödemelerinizi kolayca ve sıkıntıya girmeden halledebilirsiniz.

İletişim: evdeisilanlari.net

Bu işin tek sıkıntılı yanı, faiz söz konusu olmasıdır. Verilen para karşılığında belli bir miktar komisyon eklenir ve iş gücünüze olması gerekenden daha az ücret sağlanır. Yani faiz ile bankaya para ödediğinizi düşünerek mantığını çözebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir