Emekli Maaşına Altın Veren Bankalar

Bankalar emekli bireylerin maaşlarını kendi kanalları aracılığı ile almaları için farklı kampanyalara imza atıyor. Genel müşteri kitlesinin artırımı için atılacak en önemli adımlardan birisi de budur. Kimi banka direk gereksinimlerinizi karşılamak için Türk Lirası verirken kimi bankalar TL değeri taşıyan puan kimi de altın hediye ediyor. İçeriğimiz de sizlere maaşını taşıyan emeklilere altın sunan bankalar ve diğerleri hakkında kapsamlı bilgi sunacağız;

Bankaların Emekli Maaş Kampanyaları

Denizbank; Maaşını Denizbank’a taşır ve 3 yıl süre ile çalışmalarınıza devam edeceğinize dair taahhüt ederseniz 300 TL promosyon ödemesi alabilirsiniz. Buna ek olarak da 10 ay vadeli 5 bin TL faizsiz kredi kullanabilirsiniz. Kredi maksimum limiti ise maaşın 10 katı olarak belirlenmiştir.

Akbank; Akbank maaş taşıyan emekli müşterilerden hesap işletim ücreti almıyor. Üstelik TL değeri taşıyan 300 chip para da anında hesaplarına yükleniyor. Bankanın aradığı tek şart ise maaşınızın 500 TL üzerinde olması.

ING Bank; ING Bank altın hediye eden bankalar listesinde yer aldı. Maaşınızı taşır ve 4 yıl boyunca çalışma taahhüt ederseniz anında 2 çeyrek altın kazanabilirsiniz. Kampanya sadece bununla da sınırlı değil hem maaşınızı taşır hem de 10 bin TL ve üzerinde kredi kullanırsanız 3 çeyrek altın sunacak banka. Vadesiz hesaplarınızda da hesap işletim ücreti ödeme derdinden kurtulabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası; Yapı Kredi bankası da puan hediye ediyor. 300 TL değerinde ki puanınızı dilediğiniz yerde harcamaya bilirsiniz. Özel emeklilik paketiyle sadece hesap işletim ücreti ödememe ile kalmaz aynı zaman da ücretsiz acil Medline sağlık hizmeti de alabilirsiniz.

Garanti Bankası; Maaşınızı 3 yıl boyunca Garanti bankası aracılığı ile aldığınız da gram altın hesabınıza yüklenecektir. Maaşınızı ATM kanalı ile çektiğiniz de limit işlemleri ile de karı karşıya kalmadan aşım ücreti ödemek zorunluluğu yaşamazsınız.

Sıraladığımız kampanyalar hakkında daha fazla bilgi almak için çalışmaya karar verdiğiniz bankanın size en yakın şubesine gidebilirsiniz. Şubeye gidecek kadar zamanınız yok ise telefon bankacılığı kullanabilir ve dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Sizde hem maaşınızı taşıyın hem de altın kazanın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir