Emlak ve Gayrimenkul Kredi İhtiyacı

Kredi sağlayan emlakçılar ve gayrimenkul satıcılarıda ev kredisi çıkartma konusunda iyidirler. Genellikle banka müdür veya müdür yardımcılarıyla anlaşmaları olur ve dışarıdan giden kişilere göre daha kolay kredi alabilirler.

Farklı bankalara toplamda yaklaşık 70.000 TL kredi borcum bulunmakta. Bu kredi ve kredi kartlarımın ödemelerinde gecikme var fakat yasal takibe girmedim. Şu anda da yaklaşık 30.000 tl’ye ihtiyacım var. Hem kredileri mi kapatıp tek bir noktaya borçlanmak (ayrı ayrı ödemeden dolayı taksitler toplamı çok yüksek oluyor) hem de ihtiyacım olan 30.000 tl için kredi çekmek istiyorum. Devlet memuruyum aylık 2.600 tl gelirim var.

Merhabalar. 3 yıllık bir şirketim ve 3 şubem var. Emlak inşaat ve gayrimenkul işi yapıyorum 8 yıldır. Elimde 30a yakın dosya var ve hepsi kredi istiyor. Kendimde kredi istiyorum. Aylık ortalama 10-15 satış yapıyorum ve bu müşterilerimede kredi sağlıyorum. Düzenli olarak ayda 20-30 adet kredi dosyası çalışabiliriz. Bende bu yoldan para kazanıyorum. 3 adet kredici ile çalışıyorum ve en ufak bi memnuniyetim söz konusu bile değil. Hep mahçup kalıyoruz. 10 krediden max. 3 adet işlem yapabiliyorum. Şuanda elimde hazırda 20 adet dosyamız var oranlarda anlaşabilirsek çalışmak istiyorum. Kendi şirketime de kredi çıkarmak istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim iyi çalışmalar

2 comments on “Emlak ve Gayrimenkul Kredi İhtiyacı
  1. omer56 dedi ki:

    Bana acil 10000 tl para ihtiyacim var banka kredi vermiyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir