en az 10.000 TL ye ihtiyacım var

TALEP: Düğün masraflarımı kapatmak için en az 10 bin Türk Lirası tutarında borç para bulmam gerekiyor. Daha önceden bir konut kredisi aldığım ve de ödemesi hala devam ettiği için bankalar kredi taleplerime olumlu cevap vermiyor. Bu yüzden de banka dışındaki yerlerden kredi alıp alamayacağım konusunda bilgi almak istiyorum.

Bu arada bahsettiğim kredi ödemem ve diğer harcamalarım haricinde aylık 1000 Türk Lirası civarında bir ödeme yapabilirim. Tüm bu şartlar altında bana kredi verebilecek yerler var mıdır? Eğer var ise toplamda ne kadar bir kredi verebilirler ve geri ödemesi nasıl olabilir? Bu konularda gerekli bilgileri verirseniz çok sevinirim.

ÇÖZÜM: Düğün ve buna benzer dönemlerde çoğu zaman deyim yerinde ise evdeki hesap çarşıya uymaz ve pek çok kişi planladığından daha fazla borçlanmak zorunda kalır. Bu yüzden yaşamakta olduğunuz durumdan mustarip olan kişilerin sayısı son derece fazla olmaktadır. Anlatılmakta olan duruma paralel olarak oldukça fazla sayıda kişi tıpkı sizinkine benzer talepler ile çözüm yolları aramaktadır.

Detayları anlatılmakta olan bu durumun doğal bir sonucu olarak da ülkemizde banka harici olarak kredi vermekte olan pek çok farklı firma “düğün kredisi” başlığı altında ve  oldukça makul şartlar dahilinde kredi olanaklar sunmaktadırlar.

Üstelik bahsi geçmekte olan bu düğün kredisi verilir iken maddi durumunuz ya da finansal siciliniz gibi hiçbir detay önem arz etmemektedir. Bu sebepten dolayı siz de mevcut olan konut kredisi borcunuza rağmen dilediğiniz tutarda kredi alabilirsiniz.

Ödeme şartları da tamamen sizin şartlarınıza uygun olarak düzenlenmektedir. Bu yüzden bahsi geçen koşullar ile alakalı olarak tereddüt yaşamanıza gerek olmamaktadır. Üstelik bu konuda belirtilmesi gereken bir başka önemli detay ise kimi firmaların düğün kredisi verir iken sunmakta oldukları “düğün takıları ile ödeme yapma” olanağıdır. Bu firmalar düğün tarihinize kadar vadeli olmak üzere ve son derece düşük komisyonlar ile size dilediğiniz tutarlarda borç para vermekte ve sonrasında da düğün takıları ile ödemelerinizi kabul etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir