FİNANSBANK 48 AY VADELİ İHTİYAÇ KREDİSİ FİNANSÇIDA

İlgili kredi vadeleri üzerinde bulunan Bankalar Düzenleme ve Denetleme kurumu tarafından koyulmuş olan 36 ay vade ile sınırlandırma yasağının kaldırılması neticesinde banka kurumları hiç vakit kaybetmeden 48 aya uzatılmış olan kredi vadeleri adına çalışmalara başlayarak kredi ürünlerini son hızla piyasaya sunmuşlardır. Nakit ihtiyaçlarını gidermek isteyen bireyler artık kredi imkanı sunmakta olan bankalara başvuru yaptıklarında 48 ay vade imkanından yararlanabileceklerdir.

48 Ay Vadeli 100000 TL KREDİ

Finansbank tarafından yapılmakta olan kredi kampanyası kapsamında 10.000-TL tutarlı bir kredi 48 ay vade ile hizmete sunulmaktadır. Ayrıca ilgili kampanya kapsamında 3 ay erteleme söz konusu olup ilgili faiz oranı her müşteriye ayrı oranlarda belirlenebilmektedir. Başvuruda bulunan bireylerin Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık numarasını alarak Kredi Kayıt Bürosunca yapılan sorgulama neticesinde öğrenebilme imkanına sahip olunabilen kredi notunun sayısal ifadesine göre belirlenmekte olan kredi faiz oranı bu nedenle kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. İlgili krediye ait En düşük  faiz oranı %1,20 iken en yüksek faiz oranı ise %1.63 olarak belirlenmektedir.

48 AY VADELİ KREDİ BAŞVURUSU

Krediye başvuruda bulunabilmek adına sms yolu ile 5030 numaralı telefon numarasında T.C.  kimlik numaranızı giriş yaparak başvuruda bulunabilir veya Finansbank’a ait banka şubelerinden de başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca eğer banka müşterisi iseniz internet bankacılığı aracılığı ile başvuru yapıp ilgili kredinizi anında kullanma imkanına sahip olabilirsiniz. Başvuru aşamasında ilgili kurum tarafından talep edilecek olan tutar kimlik belgeniz,adresinizi beyan eden bir evrak ve gelirinizi gösterir belgeyi talep etmektedir. Evrakların tamamlanması halinde kredi kullandırım olanağı sağlanabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir