Garantili Borç Ödeme İşi

SORU: Size yaşamakta olduğum sıkıntılı süreci anlatarak başlamak istiyorum. Şu anda iki farklı bankaya ve bir de ikrazat firmasına kredi borcum var. Bunun haricinde ise bir kuyumcuya bir de beyaz eşya dükkanına senetli borçlarım bulunmakta. Bu yerlerden altın ve eşya alıp satarak nakde çevirmiştim. Kendi çevreme de olan borcumu sayarsam ortalama olarak 380 bin Türk Lirası tutarında borcum  var. Tüm bunlar çerçevesinde sizden talebim ise garantili bir şekilde borç ödemekte olan firmalar hakkında bilgi vermeniz.

Duyduğuma göre bazı firmalar başka başka yerlere borcu olan kişilerin bu borçlarını kapatmakta ve daha sonra kendilerine ödeme yapmalarını sağlamakta. Bu yöntem ile dağınık borçlarını tek bir çatı altında toplayan ve daha sıkıntılarından kurtularak daha rahat bir ödeme sürecine kavuşan kişilerin varlığı da herkesçe malum olmakta. Ancak ben bahsi geçen bu yerlere bir türlü ulaşamıyorum. Şu anda Kırşehir’de ikamet ediyorum ancak bu bahsi geçen firmanın bu ilde olmasına gerek yok. Neresi olursa olsun benim için fark etmez yeter ki bana yardımcı olacak bir firma bulayım.

Tüm şartlar altında ve de belirttiğim koşullarda borç ödeme işi yapacak yerlerin iletişim adreslerini verirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

ÇÖZÜM: Belirtmekte olduğunuz bu hizmete genel olarak borç kapatma kredisi ya da başka bir deyiş ile borç transfer kredisi ismi verilmektedir. Bu olanağı sunan yerlerin sayısı ise son derece fazladır. Ancak sizin talep etmekte olduğunuz tutar son derece yüksek olduğu için yalnızca belli başlı yerlerden hizmet alma olanağınız bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise aşağıda belirtildiği gibidir.

  1. Zirve Faktöring,
  2. Akil Kredi Danışmanlık ve Faktöring ve
  3. Tek Kredi firmaları olmaktadır.

Bunların hepsinin internet üzerinden hizmet verdiğini söylemek mümkün olmak ile beraber online olarak başvuru yapıp paranızı alabilirsiniz.

Ödeme koşullarına gelirsek istediğiniz tutar sın derece yüksek olduğu için komisyon oranları da bu duruma paralel olarak yüksek olacaktır. Bu duruma göre kendinizi ayarlamanız son derece faydalı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir