Geciken Taksitlerim Yüzünden Kredi Onaylanmadı

TALEP: Bundan üç yıl önce bir ihtiyaç kredisi almış ve zamanın şartlarından dolayı çok da düzgün ödeyememiştim. Geçen gün bankaya giderek kredi başvurusu yaptığımda ise bu durum karşıma çıktı ve bahsi geçen ödeme düzensizliği sebebi ile kredi alamayacağım söylendi. Üstünden bu kadar süre geçmiş olmasına rağmen bu durumun halen karşıma çıkıyor olması son derece canımı sıktı.

Şu anda 55 Türk Lirası tutarında paraya ihtiyacım var ve bu durum her geçen gün daha da aciliyet kazanıyor.  Bankalardan nasıl kredi alabilirim? Bu sicilimi düzeltmem için yardımcı olacak yerler var mıdır? Varsa onlara nasıl müracaat edebilirim?

ÇÖZÜM: Bahsetmekte olduğunuz bu duruma çözüm bulmak günümüz şartlarında son derece kolay olsa da sicil düzeltme ya da kredi notu yükseltme gibi işlemler yapan yerlerin varlığından söz etmek mümkün olmamakta ve bu durumlar yalnızca sizin bankalar ile olan iyi ilişkileriniz sayesinde düzelmektedir. Bu yoldan ziyade bankalar ile aranızda aracılık yaparak kredi  almanızı kolaylaştıracak firmaları ile çalışarak dilediğiniz bankadan dilediğiniz tutarda kredi alma imkanı yakalayabilirsiniz.

Piyasada pek çok farklı firma kredi çıkartma hizmeti vermektedir. Ancak bu aşamada en önemli olan nokta güvenilir ve işinin ehli bir firma aracılığı ile çalışmaktır. Aksi takdirde son derece büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Bu yüzden aşağıda belirtmekte olduğumuz listeden kendinize en uygun olan firmayı seçerek nakit sıkıntınızı son derece kolay ve bir o kadar hızlı bir şekilde çözme olanağı yakalayabilirsiniz.

 1. com
 2. Jet Kredi firması,
 3. Tek Kredi,
 4. Flaş Kredi firması,
 5. com,
 6. com firmasıdır.

Bu yerlerin hepsinin ortak özelliği size en uygun bankayı tercih ederek oradan kredi  almanızı sağlamak için referans olmaktır. Bu şekilde para sıkıntınızı çözmenizi sağlamaktadırlar. Ancak bahsi geçen bu hizmet için her firma kendine uygun rakamlarda komisyonlar talep etmektedir. Bu yüzden kredi çıkartma hizmeti alır iken komisyon oranları gibi detayları iyi araştırıp ona göre karar vermeniz size büyük ölçüde avantaj sağlayacaktır.

 

 

One comment on “Geciken Taksitlerim Yüzünden Kredi Onaylanmadı
 1. ozlem dedi ki:

  merhabalar,

  Toplam kredi borçlarım 90.000 TL.bazı özel sebeplerimden dolayı üzerimde kredi borcu

  gözükmemesi gerekmektedir.aylık 3000 TL. maaş almaktayım.Bana ne şartlarda çalıştığınızı ve kaç taksit yaptığınızı ne kadar komisyon aldığınızı,yukarıda belirttiğim tutara ne kadar faiz uyguladığınızı bildirirseniz memnun olurum.Eğer ki benimde şartlarıma uyarsa bende bu uygulamadan yararlanmak istiyorum.Şimdiden ilginize teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir