Gelir belgem yok ama kredi çekmek istiyorum

TALEP: Bir firmada sigortasız olarak çalıyorum. Gelirim 3 bin Türk Lirası civarında ancak bunu resmi belgeye dökemiyorum. Yani gelir belgesi alamıyorum. Gelir belgesi alamadığım için de ihtiyacım olan konut kredisini çekemiyorum. Nerden yardım alacağımı kime başvuracağımı da bilmiyorum. Bu konuda nasıl yönlendirileceğim hakkında bilgi almak istiyorum yardımlarınızı en kısa zamanda bekliyorum.

ÇÖZÜM: Herkes tarafından bilinen bir gerçek olan, bankaların gelir belgesi sunamayan kişilere kredi vermemesi durumu sıkça rastlanan bir süreçtir. Bu sebepten dolayı bankalar yerine tıpkı onlar gibi hizmet veren diğer finansal kuruluşlara müracaat edebilirsiniz. Bu yerler sizden geliriniz ne olursa olsun belge istemeyecek ve son derecek uygun şartlarda konut kredisi almanızı sağlayacaktır.

İstanbul Gayrimenkul Danışmanlık

Güçlü Finans

Biz Kredinizi Çekelim

Herkese Kredi NET

Adı geçen bu firmalar ile ilgili bilmeniz gereken en önemli faktör komisyon oranları olmaktadır. Çünkü her bir firma ayrı bir komisyon uygulamaktadır. Bu sebepten dolayı banka harici yerlerden kredi çekmek istediğiniz zaman uygulayacakları komisyon tutarlarına azami derecede önem göstermelisiniz.

4 comments on “Gelir belgem yok ama kredi çekmek istiyorum
  1. Gtk dedi ki:

    7000 liraya ihtiyacim var aylik 500 lira odeyebilirim

  2. ygmr dedi ki:

    Yuksek lisans ogrencisiyim cok acil 5.000 e ihtiyacim var

  3. zeynep dedi ki:

    Acil 30000ihtiyacim var senet kabulum ayda1000 tl odeyebilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir