Gustokart Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş yerleri tarafından çalışanlarına yemek yiyebilmeleri amacı ile verilmekte olan kartlar son zamanlarda iyice çeşitlenmek ile beraber bu noktada en çok dikkat çekenler arasında Gustocard bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı adı geçmekte olan hizmetten faydalanmak için Gustokart başvurusu nasıl yapılır konusu ile alakalı açıklama yapmak son derece önemli bir konu olmaktadır.

Kimler Gustokart Başvurusu Yapabilir?

Genel olarak söz konusu olan bu yemek kartlarına başvuru yapan yerler bünyesinde çalışmakta olan kişilere yemek parası ya da direk olarak yemek vermek yerine bu amaçla kullanılacak olan kartlar vermek istemekte olan iş yerleri olmaktadır. Şimdiye kadar var olmakta olan tüm kartlara yalnızca iş yerlerinin başvuru yapma olanağı bulunmakta idi. Ancak adı geçmekte olan söz konusu bu kart anlatılan konudaki tutumu ortadan kaldırmak sureti ile bireysel olarak da başvuru yapma imkanı sunmaktadırlar. Bu durum ülkemizde bir ilk olma özelliği taşımak ile beraber Gustakart’ı kısa sürede bu denli popüler ve tercih edilen bir kart kılan durumlardan da biri olma özelliği taşımaktadır.

Gustokart’a Nasıl Başvuru Yapılır?

Eğer siz de iş yerinizdeki çalışanlara vermek amacı ile ya da bireysel olarak kullanmak için adı  geçen bu kartı temin etme niyetinde iseniz bu aşamada yapmanız gereken başvuru işlemini aşağıdaki adımları takip ederek tamamlayabilmektesiniz.

  1. İlk aşamada söz konusu olan bu üyelik işlemini tamamlamak için adı geçen kartı sunan firmaya ait olan internet sitesine giriş yapmamız gerekmektedir. Bu işlem için ise internete girmek amacı ile kullanmakta olduğumuz cihazda yüklü olan tarayıcının adres çubuğuna https://gustokart.com/ adresini yazmamız gerekmektedir.
  2. Daha sonra karşımıza yeni bir ekran açılacaktır. Bu ekran üzerinden ise sağ üst tarafta mevcut olan başvur sekmesine tıklamalıyız. Bu sekme üzerinden de ön kayıt ya da üye iş yeri seçeneklerinden kendimize en uygun olanını seçmeli ve gerekli ola bilgileri girerek üyelik işlemlerimizi tamamlamalıyız.
  3. Bu noktada bilinmesi gereken en önemli konu ise on sekiz yaşının altında olan kişilerin üye olamamasıdır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir