İhtiyaç Kredisi Borcunu Tek Çatı Altında Toplama

SORU: Yaşamakta olduğum parasal bunalımı atlatmak için ihtiyaç kredisi çekmiştim ama bana yetmediği için üzerine iki kredi daha çekmek zorunda kaldım. Üstelik üçü de ayrı ayrı bankalarda olduğu için ödemelerim oldukça yükseldi. Bu yüzden bu borçlarımı tek bir yerde toplamak istiyorum. Bana bu konuda hizmet verecek yerler var mıdır?

Bu arada aylık gelirim 3 bin 500 Türk Lirası tutarında ve talep ettiğim toplam kredi de 45 bin liradır.

ÇÖZÜM: Farklı farklı bankalara üç adet ihtiyaç kredisi borcunuzun olması hem finansal siciliniz hem de kredi notunuz açısından büyük problemlerin doğmasına neden olabilmektedir. Bu sebepten dolayı çoğu banka sizin borç kapatma kredisi talebinizi geri çevirecektir.

Ancak bu aşamada nispeten küçük ya da ülkemizde yeni olan bankaları tercih edebilirsiniz. Bunlardan bazıları ise Pozitif Bank, Odeabank, Alternatif Bank olmaktadır.

Bu yerlerden de çözüm alamazsanız banka harici olarak kredi hizmet vermekte olan senetlekredi.com firması borç kapatma kredisini talebinizi geri çevirmeyecektir.

 

6 comments on “İhtiyaç Kredisi Borcunu Tek Çatı Altında Toplama
 1. seymen dedi ki:

  memurum 10bin tl para lazım yarımlarınız beklıyorum ulasabilirsiniz

 2. murat bayat dedi ki:

  selamlar benim bankalara 7.000 tl borcum var ve punaımda düşük günden günede düşüyor kredilerimi kapatıp yeni kredi almak istiyorum yardımınızı bekliyorum teşekkürler

 3. deatpol dedi ki:

  20000 ihtiyacım var tüm borçlarımı bir yere toplamak istiyorum 5075322001 ulaşım sağlarsanız sevinirim

 4. volkan6783 dedi ki:

  garantiden 6500 kredim var avukatlık onu kapatıp sicili temizlemek istiyorum komisyon sorun değil sicil temizlensin yeter

 5. isa dedi ki:

  memurum 20 tly ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum

 6. Şenol dedi ki:

  65.000tl acilen para lazım lütfen yardımcı olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir