ipotek karşılığı borç para

SORU: Acil olarak para bulmam lazım ama belgeleyebileceğim bir gelirim yok. Normalde 2 bin Türk Lirası maaşım olduğu halde kayıt dışı çalıştığım için bunu resmi olarak gösteremiyorum. Ancak ipotek olarak gösterebileceğim 35 bin lira civarında bir arabam ve bir de evim var. Bu şartlar altında bana borç para verebilecek şahıslar ya da firmalar arıyorum. Bu konuda bana yol gösterebilir misiniz?

ÇÖZÜM: Durumuzda olan kişilere önerebileceğimiz tek yöntem kredi veren firmalar olmaktadır. Çünkü bunun dışındaki yerler gelirlerini bir belge ile kanıtlayamayan kişiler çok da sıcak bakmamakta ve bu kişilerin kredi taleplerini geri çevirmektedir. Bu sebepten dolayı bahsi geçen bu yerler sizin için tek çözüm yolu olacaktır.

Mevzu bahis olan firmalardan kredi alır iken ipotek edilmesi üzere teminat göstermeniz ise bu aşamada şansınızı arttıracaktır. Alacağınız kredinin tutarı teminat gösterdiğiniz malların değerine göre artış gösterecektir.  Bu yüzden adı geçen yerlere son derece rahat bir şekilde başvuru yapabilir ve de dilediğiniz tutarlarda kredi alabilirsiniz.

One comment on “ipotek karşılığı borç para
  1. tolga dedi ki:

    20000 tl ye ihtiyacım var senet karşılığı. Ayda 500 tl odeyebilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir