İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanya Şartları

İş Bankası birçok kredi türünde en çok hizmet veren bankalardan biridir. Elbette İş Bankasının tercih edilmesinin nedeni, birçok insanın bu banka ile çalışıyor olmasıdır. Ülkemizde birçok kesim maaşlarını İş Bankası aracılığı ile almaktadır. Tabii kredi almak konusunda da bilinen bankadan almak, müşterilere daha avantajlı gelmektedir.

İş Bankası son günlerde ihtiyaç kredilerinde bir kampanya başlattı. Bireysel ihtiyaç kredileri için çeşitli alanlarda kredi hizmeti vermeye başladı.

Bireysel İhtiyaç Kredileri Ve Kampanya Şartları

İş Bankası ödeme kolaylığını en üst noktada sağlayabilmek adına, müşterilerine dev gibi bir ihtiyaç kredisi kampanyası hazırladı. Bu kampanya ile 5000 lira tutarında bir kredi sahibi oluyorsunuz ve tutar çok yüksek olmasa da 48 ay vade ile taksitlendiriyorsunuz. Böylece günde 5 lira ile 5000 lira krediye sahip olabiliyorsunuz. İş Bankası hazırladığı bu ihtiyaç kredisi kampanyasına 1 Ağustos’a kadar devam ettirecek.

İş Bankasının bu kredisine başvurabilmek için,

  • Bu taksitleri ödeyebileceğinizi kanıtlayabilecek oranda bir belgelenmiş gelir sahibi olmalısınız,
  • Kredi notunuz asgari düzeyin altında olmamalı.

Şubeden başvuru yapmak için yanınızda götürmeniz gereken belgeler de oldukça önemlidir. Gelir belgeniz, nüfus cüzdanınız ya da nüfus cüzdanınız yerine geçebilecek bir resmi belge olmalıdır. Son olarakta başvuru formunuzda yanınızda olmalıdır.

İş Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvuru Yaparım?

İş Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyasına başvuru yapmanın çeşitli yolları vardır. İş Bankası bu konuda büyük kolaylık sağlamıştır. Başvuru yollarınız şunlardır:

  • Cep telefonunuzun mesaj kısmına NAKİT yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazın ve daha sonra yine aralarında boşluk bırakarak almak istediğiniz kredinin tutarını ve aylık gelirinizi yazıp 4402’ye gönderin.
  • İnternet bankacılığı ile online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Aynı zamanda bankamatiklerden de başvuru yapabilirsiniz.
  • Telefon bankacılığı ile kredinizi sorgulayabilirsiniz.
  • Son olarak şubelere giderek başvuru formu doldurarak nihai başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi başvurularınızın sonuçları oldukça kısa bir süre içerisinde size ulaştırılır. İş Bankasının ihtiyaç kredisi konusundaki diğer kampanyaları da Ev Kirası Kredisi ve Eğitim Kredisi’dir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir