Kart borcumdan dolayı kredi alamıyorum

SORU: Köyümde mevcut olan ahırımı kullanarak hayvancılık yapmak istiyorum. Ancak hayvan almak için paraya ihtiyacım var ve kart borcumdan dolayı kredi alamıyorum. Eğer bu hayvancılık işini yapabilirsem tüm borçlarımı kapatabilir ve de çok rahat bir şekilde geçinebilirim. Bu yüzden bana kredi verebilecek yerler arıyorum.

Piyasada senetle hayvancılık kredisi veren yerler var mıdır? Varsa komisyon ya da faiz oranları en kadardır. Bana bu konular ve de daha başka detaylar ile alakalı bilgi verir misiniz?

ÇÖZÜM: Her ne kadar senetle hayvancılık kredisi alabileceğiniz yerler ile alakalı fikir almak isteniz de bu konuda size çok daha uygun  şartlarda hizmet verecek seçenekler de bulunmaktadır. Çünkü hayvancılık yapmak ülkemizde devlet tarafından desteklene ve de teşvik edilen bir yatırımdır.

Bu sebepten dolayı size tavsiyemiz ilk olarak KOSGEB’e müracaat etmenizdir. Eğer sonuç alamazsanız bir sonraki aşamada Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Bu yerlerden en az biri başvurunuzu kabul ederek size kredi, destekleme ödemesi ya da hibe parası verecektir.

One comment on “Kart borcumdan dolayı kredi alamıyorum
  1. sennur dedi ki:

    Acil 30000 tl ye ihtiyacim var.nasil yardimci olabilirsiniz. Bilgi almak istiyorum tum kosullar hakkinda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir