Kaya Finans Ankara Güvenilir Mi?

Bu soruyu cevaplamadan evvel elbette ilk olarak Kaya Finans’ı tanıtmamız ve hizmetlerinden bahsetmemiz gerekir.

Kaya Finans 2013 yılından bu yana Ankara’da hizmet veren kredi ve danışmanlık finans şirketidir. Hem finansal konularda danışmanlık hizmeti almanızda de maddi ihtiyaçlarınıza finans sağlamakta görev alır. Her türlü sıkıntıya çözüm getiren Kaya Finans sizlere olabilecek en doğru hizmetleri ve tavsiyeleri vermektedir.

Kaya Finans Ankara’da hizmet veren en güvenilir firmalardan biridir. Peki, neden? Çünkü

 • Bankalar ile avukatlık olsanız ya da icra takibinde olsanız dahi hiçbir sıkıntı teşkil ettirmeden sizlere kredi vermektedir. Yani müşterilerini sıkıntıya sokmayan ve diledikleri anda kendilerine ulaşım imkânı veren bir şirkettir.
 • Her ne olursa olsun, sizleri tanımadığı halde sizlere kefil olmaktadır. Çünkü borçlarınızın tümünü ödeyerek, tek bir yerde borçlanma imkânı oluşturur. Böylece sizler sadece Kaya Finans’a ödeme yaparsınız.
 • Kredi notunuz düşükse, emekliyseniz, ev hanımıysanız, başka bankalara da kredi borcunuz varsa, sigorta priminizde sorun varsa, maaş bordronuz yani gelir belgeniz yoksa ve buna benzer diğer başka sorunlar varsa, Kaya Finans sizlere yine de kredi verir. Buradaki amaç müşterinin memnuniyetidir.
 • Kaya Finans bu zamana kadar 5000’den fazla kişiye finansman sağlamıştır. Yani sizlere 5000 referans sunuyor. Bu da ciddi bir rakamdır. Ve firmaya güvenebilmeniz adına en önemli noktalardan biridir.
 • Kredi ihtiyacınız neden var? Ne kadar alsanız en az maliyet ile halledilebilir? Kaç taksit sizi zorlamaz? Bunlar gibi sorular ile para yönetiminiz sağlanıyor. Ve böylece ihtiyacınız bazında kredi imkânları sunuluyor. Bu da demek oluyor ki ciddi bir değerlendirme süreci var.
 • 1 saat içerisinde kredi imkânı verdiği için onaydan sonra beklemenize gerek kalmaz. Bu nedenle sizlere en hızlı çözümleri sunarlar.
 • İstediğiniz an istediğiniz yoldan iletişim kurabilirsiniz.
 • Açık adresleri vardır, gidip görüşebilirsiniz.

İşte tüm bunlar Kaya Finans’a güvenebileceğinizin kanıtı olarak gösterebileceğimiz maddelerdir. Sizlerde bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız şu şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.

Adres- İletişim: Sakarya Caddesi  Çankaya/Ankara

One comment on “Kaya Finans Ankara Güvenilir Mi?
 1. banu gürün dedi ki:

  bende kredi çekmek istiyorum zor durumdayım yardımcı olursanız sevınırım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir