Kırmızı Kalemli müşteriyim bankalarda

Talep: Kırmızı kalemli dediğiniz müşteri grubundayım bankalarda, İşten çıktığım süre zarfında borçlarım birikti ödemelerimi yapamadım. şuan 4 ayı geçik süredir iyi bir firmada sigortalı olarak çalışıyorum.

Citibank a olan kredimi komple kapadım, Akbank ve İşbank kredi kartlarımın da borçlarını sıfırlayıp kapattım. Şuan sadece akbank a kredi borcum ve finans bank kredi kartı borcum var (finans bankı da taksitlendirdim ödüyorum) fakat Akbank sıkıntılı bu yüzden bankalardan kredi çekemiyorum ve Akbank ı ödemem için acil 6000 TL krediye ihtiyacım var bordrom mevcut SSK var ama dediğim gibi bankalar vermiyor bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. dediğim gibi elime 6000-6500 rakam geçmesi lazım.

Ne şekilde çalışıyorsunuz tam bilmiyorum Ankara’dan bir arkadaş yardımcı oldu bana kredi için ama çok güvenilir gelmedi o yüzden birde size sormak istedim.

Çözüm: Bu konuda size Ankara’da bulunan Güçlü Finans ile Biz kredinizi Çekelim firmalarını tavsiye edebilirim. Çözüm bulamazsanız senetlekredivar@gmail.com dan ulaşınız

 

One comment on “Kırmızı Kalemli müşteriyim bankalarda
  1. yakup dedi ki:

    merhaba
    Bana acilen borçlarımı kapatmak,evlenip yuvamı ve düzenimi kurabilmek için 25000 TL para gerekmektedir.Kredi dosya masrafları kredinin başlangıcında tek seferde değil, kredinin vadesi boyunca aylık taksitler ile birlikte alınmalıdır.KESİNLİKLE PEŞİN PARA ÖDENMEZ.hakkınız veya masraflar kredi aktarılınca hemen ödenir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir