Komisyonla kredi verenler

Günümüzde bankalardan kredi almakta zorlanan kişilerin imdadına komisyonla kredi veren yerler yetişmektedir. Bu yerlerin sayısı eskiden parmakla sayılacak kadar az iken günümüzde en küçük illerde bile en az bir iki adet mevcut olmaktadır. Bunun en temel sebebi ise parasal olarak zorluk yaşayan kişilerin adı geçen yerlerden başka çözüm yolu bulamamasıdır.

Söz konusu olanak dahilinde mevcut olan maddi sıkıntılarından kurtulmak isteyen kişilerin sayısı son derece fazla olsa da bunların en az yarısı komisyonla kredi veren yerlerin güvenilir olup olmadığı konusunda tereddüt yaşamakta ve bu yüzden de son derece temkinli davranmaktadır. Bahsi geçen bu güven problemi nedeni ile para sıkıntıları yaşamaya devam etmeye çalışan kişilerin sayısı ne yazık ki milyonlarla ifade edilebilmektedir.

Komisyonla Kredi Almak İstiyorum

Bu konu ile alakalı olarak bilmeniz gereken en önemli detay piyasada mevcut olan kredi veren yerler arasında son derece kurumsal ve bir o kadar da kaliteli bir şekilde hizmet veren yerlerin var olduğudur. Bu yüzden adı geçen yerlerin tümünü güvenilir olarak nitelendirmek son derece yanlış olacaktır. Parasal sıkıntıları ile mücadele etmekte zorlanan kişiler eğer dilerlerse son derece uygun ve de güvenilir şartlarda borç para ya da başka bir deyiş ile kredi alma olanağı yakalayabilirler.

Bahsi geçen bu yerler arasında tercih yapma aşamasında ve hangi firmadan kredi alacağınıza karar verir iken en çok dikkat etmeniz gereken noktalardan biri tanınmış yerleri tespit etmek olmalıdır. Adı sanı duyulmamış ve hatta deyim yerinde ise merdiven altı olarak çalışan yerlerden kesinlikle uzak durmalı bunun yerine piyasada adını duyurmuş ve herkesçe bilinen yerleri tercih etmelisiniz.

Güvenilir Firmalar Listesi:

1- Bizkredinizi Çekelim

2- Komisyonlakredi.com

3- Güçlü Finans

4- Poyrazlar Finans Danışmanlık

Dikkat etmeniz gereken bir başka önemli detay ise firmalar ile alakalı olan kullanıcı yorumlarıdır. İnternette ya da günlük hayat içerisinde pek çok yer ile alakalı olarak tecrübelerini paylaşan kişilere rastlamanız son derece kolay olmaktadır. En sağlıklı bilgileri bizzat hizmet alan kişilerden alabileceğiniz için bu detayları gözden kaçırmamanız faydanıza olacaktır.

20 comments on “Komisyonla kredi verenler
 1. imirzeali kekec dedi ki:

  slm ben fabrika kurmak istiyorum bana 5- milyon tl lazim 600 ay taksitle bankanin en yuksek faiziyle kabul derim yada komisyonunu verecegi oardan alir faissiz bir sekilde 600 ay taksitle oderim fabrika tam kapasitede calisirsa 1 yilda oderim arz eder

 2. zago1903 dedi ki:

  15000 tl lazım

 3. ahmet dedi ki:

  kamuda çalışmaktayım 2700 tl maaş almakta olup diğer banka borçlarını kapatarak 1 yere ödemek istiyorum komisyon karşılığı 45000 tl kredi kullanarak diğer borçlarımı kapatmak istiyorum.

 4. Ahmet dedi ki:

  Merhabalar 11.08.2014 tarihinde ödemem gereken 15000 tl borç için nakit para arıyorum verebilecek kişiye 1 ay sonra geri ödeyeceğim.ilgilenenlerin geri dönüşünü bekliyorum.izmirde özel sektörde çalışıyorum.

 5. hakan dedi ki:

  emeklilere müjde yüksek kredi çekmek isteyen emeklilere çözüm 200milyar le 400 milyar arası kredi çekiyoruz bankaya ister geri ödeyin ister ödemeyin emekli maaşınıza devlet el koyamaz detalı bilgi için bizimle

 6. metin özbek dedi ki:

  lüleburgazda öğretmenim. bankalardan kredi kullanamıyorum.ders ücretiyle beraber her ay elime 3200 tl para geçmekte 10 -15 bin gibi bir rakama ihtiyacım var.

 7. mehmet dedi ki:

  bana 30000 tl lazım devlet memuruyum her türlü komiyonu kabul ederim benimle iletişime geçerseniz sevinirim

 8. çiğdem dedi ki:

  hakan bey hayırlı akşamlar annem emekli krediye ihtiyacımız var size nasıl ulaşabilirim

 9. erkan dedi ki:

  Merhaba.. en az 50000 lira Kredi kullanmak istiyorum.. gelir durumum iyi .. % 15 komisyon verebilirim.. irtibata geçerseniz sevinirim

 10. osman dedi ki:

  Merhaba hakan bey birçok yere borçlu kalmak beni bunaltiyir.tekçatı altında toplamam icin 15000 tl ihtiyacim var.lütfen yardimci olun.bu arada ev kredisi ve ihtiyaç kredisi ödemekteyim.birden fazla yere ödeme yaptigim icin birçok düzensiz ödemem oldu.buyuzden banka kredi vermiyor.eger olursa esim adinada cekebilirsiniz yalniz kendisi hicbibankayla isi olmadi.ev hanimi ssk yok

 11. Mahmut dedi ki:

  kamu çalışanıyım… Bankalardan kredi kullanamıyorum. aylık gelirim net 2500 tl… 20000 tl ye ihtiyacım var…

 12. Atakan dedi ki:

  kobi kredisi kullanmam lazım annemin üzerine olan iş yerim sıkıntılı dönem geçirdiğimden gecikmelerim oldu
  bir yol gösterirmisiniz

  • atakan dedi ki:

   Son 8 aydır sıkıntıya düştüm devlet memuruyum ve işletmem var
   Batmak istemiyorum
   75 ile 100 tl arası kredi ihtiyacım var
   Bankalarda ödemelerde gecikmelerim var
   Bana mucize lazım teşekkürler

 13. Vadim dedi ki:

  15000 tl krediye ihtiyacım var.Yasal takipte olduğum için bankalardan kredi alamıyorum.Son çalıştığım firmada maaşım 5000 Euro idi.İş aryorum ve yakında gireceğimi thmin ediyorum.Diğer banka borçlarımı kapamak için kredi arıyorum.GalatasarayLisesi mezunu ve İTÜ İnşaat fakültesi mezunuyum.Güvenilir birisiyim.
  saygılar

 14. Güller dedi ki:

  Merhaba ben bütün borçları bir çatıda toplayıp tek bir yere ödeme yapayım istiyorum oyüzden sizden bana 40bin tl borç vermenizi rica ediyorum faizi ne olursa olsun hiç sıkıntı değil yeterki borçlarım bitsin artık çok daraldım ve bunalımdayım yardım edecek birilerini istiyorum ciddi manada geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir