Bankalardan Red Geldi İse Bizde Onaylı Krediniz Var

Geçmişten günümüze her geçen gün artmakta olan ihtiyaçlarımıza cevap verebilmek adına tek ihtiyacımız olan şey kuşkusuz ki nakit paradır. Maalesef ki yıllar ilerledikçe çeşitlenen gereksinimler sonrası nakit paraya sahip olma arzusu da giderek artışa geçmiştir. Ancak özellikle ülkemiz sınırlarında maalesef çalışma koşulları bu denli sınırlı ve hayat bu denli pahallı iken oldukça zor bir ihtimaldir maddi destek almadan geçinebilmek. İşte bütün bu nedenlerden dolayı etrafımızdaki kişilerden %75 lik kısmı elini kolunu çoktan banka kurumlarına kaptırmıştır. Para gereksinimi deyince ilk akla gelen bankaların vermiş olduğu bireysel kredi ürünleridir çünkü. Her ne kadar gerek başvuru şartları gerekse ülkemizdeki finans kurumu sayısının oldukça fazla olmasından kaynaklı faiz oranlarının sürekli olarak değişkenlik göstermesi gibi nedenler ile son zamanlarda başvuru oranında yarı yarıya bir düşüş olması göz önüne alınsa da genellikle çoğu zaman ilk tercih sırasındadır bankalar.

Bilgi: Bankalardan Nasıl Kredi Alabilirim

Banka kurumlarına yapılan kredi başvuru sayılarında düşüş yaşanmasının bir başka nedeni ise artık nakit destek sağlamak amacı ile bireylere yeni kapıların açılıyor olmasıdır. Şimdilerde sıklıkla rastladığımız genellikle kredi notunun yetersiz olması,gelir düzeyinin yetersizliği,ssk’lı olarak çalışıyor olmamak yada sicilinde kırmızı kalem yani düzensiz ödeme çizgisi olması gibi nedenler ile banka kurumlarından red cevabı almış olan kişileri hedef kitlesi olarak benimseyerek, o kişilere çeşitli yöntemler ile parasal anlamda destek sağlamak amacı ile kurulmuş olan kurumların arasında ilk sırada yerimizi almaktayız. Danışmanlık firması olarak görev yapan bizler banka kurumları tarafından red cevabı aldığınız kredilerinizi size onaylama sözü veriyoruz ve %100 onaylı kredi vaad ediyoruz.

%100 Onaylı Kesin Kredi Başvuru Şartları

Çünkü bizde kredi notu şartı yok,gelir düzeyinizin öyle afaki tutarlarda olmasına gerek yok, ssk’lı çalışmasanız da olur,siciliniz tamamen kırmızı kalem dolu olsa da bizim için dert değil. Biz sizden sadece ödeme sözünüzü yerine getirecek olduğunuzu gösterir nitelikte hukuki anlamda kendimizi güvence altına almak adına imzalattığımız senet evrakı ile tarafımızdan sizlere sunulmak adına onaylı olarak hazırda bekletilen kredi olanaklarımızdan sunuyoruz. Sizde bize başvurun en az 5.000-TL tutarlı 48 ay vadeli olarak en fazla ise 20.000-TL tutarlı 48 ay vadeli olarak hazır nakit kredi imkanlarımızdan yararlanın. İhtiyacınıza göre limitinizi kendiniz belirleyin. Başvurun kredinizi alın götürün.

Nasıl Kredi Alırım?

Bu kadar basit herhangi bir prosedür yada şart olmadan hazır kredi olanağı bizde. Eğer sizde bu olanaktan yararlanmak isterseniz gelin internetten giriş yaptığınız danışmanlık şirketimize ait siteye giriş yaparak en alt kısmında yer almakta olan yorum sayfasında iletişim numaranızı, isim,soy isim, talep ettiğiniz tutar gibi bilgileri bizimle paylaşarak danışman arkadaşlarımızın telefonunu bekleyin. Mutlaka gün içerisinde size tarafımızca dönüş sağlanacak ve hazır kredi paketlerimiz hakkında detaylı bilgilendirmeler yapılacaktır.

One comment on “Bankalardan Red Geldi İse Bizde Onaylı Krediniz Var
  1. Tolga dedi ki:

    Acil nakde ihtiyacım var. Kasko bedeli 46 bin TL olan arabam var. Kamu çalışanıyım. 25 bin TL acil nakde ihtiyacım var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir