Kredi Çekerek Evlenmek

SORU: Şu anda evlenme aşamasındayım ve gerek düğün gerekse de diğer masrafları karşılamak için yetecek bir bütçem yok. Bu sebepten dolayı da kredi çekerek düğün yapmak istiyorum. Ancak nereden nasıl hizmet alacağımı ve bu konuda ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bana düğün kredisi alabileceğim  yerler hakkında fikir verebilir misiniz?

Aylık olarak 600 TL civarında ödeme yapabilirim. Talep ettiğim para ise 60 bin TL. Bu kadar düşük bir ödeme gücümün olmasının nedeni ise evlendikten sonra kirada oturmak istemediğim için konut kredisi ile ev almış olmam.  Bu kredimin bitmesine de yaklaşık olarak dokuz yıl var. Belirttiğim bu koşullar altında düğün kredisi alabileceğim yerler var mıdır?

ÇÖZÜM: Belirtmekte olduğunuz bu ödeme koşulları dahilinde istediğiniz tutarda kredi almanız son derece zor olacaktır. Çünkü pek çok banka başka bir kredisi olan kişilerin taleplerine olumlu yanıt vermemektedir. Ancak yine de ülkemizde gelişmekte olan ve bu durumlarından dolayı da müşteri arayan bankalara başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Bu bankalardan bazıları ise;

  1. Odeabank,
  2. Bank Pozitif,
  3. A Bank,
  4. Alternatif Bank,
  5. ICBC Bank,
  6. Burgan Bank,
  7. Cıtıbank ve
  8. Fibabanka olmaktadır.

Bu yerler aracılığı ile de düğün kredi alma olanağı yakalayamazsanız size tavsiyemiz evlenenelerekredi.com ya da kuyumcukredisi.com sitelerini ziyaret etmenizdir. Çünkü bu yerler düğün yapmak isteyen kişilere son derece uygun koşullar altında kredi olanağı sunmaktadır. Üstelik ödeme koşulları da bir hayli uygundur.

Adı geçmekte olan bu firmalar size dilediğiniz tutarda kredi vermekte ve ödemesini düğünden sonra talep etmektedir. Bu uygulamadaki amaç ise yeni evlenen çiftlere düğün takıları aracılığı ile ödeme yapma kolaylığı sunmaktır. Bu sayede toplanan takı kadar olan kısmı peşinat gibi ödeyebilir gerisini de taksitlere böldürebilirsiniz. Ancak bilmelisiniz ki adı geçmekte olan bu firmalar senet karşılığında para vermektedir. Bunun haricinde bilinmesi gereken bir diğer önemli detay komisyon karşılığında borç para alacağınızdır. Bu yüzden en uygun komisyon oranı ile çalışan yerleri tercih etmelisiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir