Kredi Kartı Problemi nedeniyle icralık

SORU: Kullanmakta olduğum kredi kartlarımın borçlarını artık ödeyemez duruma geldiğim için icralık oldum. Evimi ya da eşyalarımı kaybetmeden önce bu borçlarımı kapatmak için acil olan 20 bin Türk Lirası borç para bulmam gerekiyor. Bankalardan kredi almam için bana aracılık edebilecek bir kredi danışmanlık firması var mıdır? Ya da bana direk olarak bahsi geçen tutarlarda kredi verebilecek bir yer bulabilir miyim? Sorularımı cevaplayarak bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.

ÇÖZÜM: Piyasada oldukça fazla sayıda kredi çıkartma hizmeti veren yer mevcut olsa da bunların hemen hemen hepsi kredi kartı ya da başka nedenler ile icralık olan kişilere yardım etme ve onların adına kredi çıkartma konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Başka bir deyiş ile icralık olan kişilere kredi çıkartmak son derece zor ve hatta imkansız olmaktadır.

Bu sebepten dolayı yine aynı firmaların kendi bünyelerinden verdikleri senetle kredi olanağından faydalanabilirsiniz. Bu şekilde hem daha rahat bir süreç sonucunda hem de dilediğiniz tutarlarda borç para alabilirsiniz. Bu konuda senetlekredivar@gmail.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir