Kredi puanım düşük ama geç ödemem yok acil nakit

Acilen nakit paraya ihtiyaç duydum ve bankaya gittim ama kredim onaylanmadı. Sebeplerini öğrenmek için biraz araştırdım ve kredi notumun düşük olduğunu öğrendim. Geç ödemem ya da birikmiş borcum yok. Nasıl kredi notum bu kadar düşük çıkar? Acilen paraya ihtiyacım var, nasıl kredi çıkartabilirim? 2700 lira gelirim var. Ödeyebileceğim kredi miktarı en fazla 700 lira. 700 lirayı aşmadığı müddetçe vade sorunum yok. Az ya da çok vade fark etmeden ödemelerimi yaparım. Herhangi şekilde aksatma da yaşatmam. Yeter ki bana nakit verecek bir yer söyleyin.

Çözüm: Kredi notunuzun düşük olmasının tek nedeni ödeme geciktirmek değildir. Yanlış yaptığınız ya da yanlış düzenlediğiniz mali işlemlerde kredi notunuzu düşürecektir. Eğer diğer şartlarınızda bir sorun yoksa,bankalardan kredi alabilmeniz kolayca sağlanacaktır.

Bunun için danışmanlık firmalarına başvurabilirsiniz. Kredinizi bankadan almanızı sağlayacaklardır. Bu firmaların kendi kampanyaları dahilinde de senet ile kredi olanakları vardır. Bu yöntemden de faydalanabilirsiniz.

2 comments on “Kredi puanım düşük ama geç ödemem yok acil nakit
  1. İbrahim dedi ki:

    26.000 tl ihtiyacım var ayda 1500 taksitle ödeyebilirim sicilim temiz puaım düşük

  2. Gaffar dedi ki:

    15000 ihtiyacım var 1100 puanım belgeli 3000 gelirim var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir