Kredi Notum Düşük Diye Kredi Çıkartmıyorlar

Talep: Kredi notum 1200’lerde. Biliyorum düşük ama kredi almam gerek. Hangi bankaya gittiysem red yanıtı aldım. Kredi notum düşük olduğu için kredi çıkartmadılar. Kredi alabilecek bir yere ihtiyacım var. Ya da kredi notumu göz ardı ederek bana kredi verebilecek bir bankaya. 2500 lira gelirim var. Aylık 500 liradan fazla kredi borcu ödeyemem. Bu şartlarda bana maddi destek sağlayacak kişi ya da kurumlar arıyorum. Bana neler yapabileceğim konusunda yardımcı olun.

Çözüm: İlk olarak kredi notunuzun düşük olduğunu bildiğiniz halde bankalara kredi başvurusunda bulunmanız, büyük bir hatadır. Çünkü bankalarda yapılan başvurulara olumsuz bir yanıt verildiğinde zaten düşük olan kredi notunuz daha da düşecektir. Bu nedenle de kredi alabilmeniz iyice imkansızlaşacaktır.

Direk Kredi Danışmanlık firması, kredi notu düşük olan müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle bu firmadan yararlanabilirsiniz. Gelir durumunuz ve aylık ödeyebileceğiniz tutar ortalama düzeyde olduğu için, firmadan maksimum düzeyde fayda görebilirsiniz. Kredi başvuruları da online olarak gerçekleşmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir