Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Merak edilen bir konu olarak sicili bozuk olana kredi veren banka hangisi? yahut sicilim bozuk hangi bankadan kredi alabilirim diyorsanız bizi takip ediniz. Bankalarla finansal alışveriş yapmayan yok denecek kadar azdır. Günümüzün ağır yaşam şartlarından bu kadar yorulmuşken belli başlı ihtiyaçlarımız için maddiyat kısmının olması gerekiyor. Aldığımız maaştan yada başka gelirimizden elimize geçen paradan kimse memnun değilken ve hayatın hızına yetişemezken kredi çekmemek elde değil. Ancak bu çektiğimiz kredilerin birde geri ödemeleri var, eğer bu ödemelerde sıkıntı yaşarsak hem şimdi için hemde sonrası için büyük engeller bizi beklemekte.

Kredi Sicili Bozuk Olanlara Özel Kredi 2016

Her şeyin dijital ortamda rahatça görülebildiği teknoloji çağında yapılan kredi kullanımlarının ve ödemelerinin gözden kaçacağını düşünmek delilik olur. Ödemeleri zamanında yapmayan kişiler Maalesef ki kara listeye alınır ve kredi sicili bozuk olur bu durumda da kredi çekmesi zorlaşır ve bu yakın gelecekteki kredi başvurularını da engeller. Kredi sicili bozuk olanlar içinde elbette kredi kullanımı var ancak bazı şartlarla. Ülkemizde kredi veren bankaların hepsine başvurabilirsiniz .

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Ziraat bankası, Garanti bankası, Vakıfbank, Halkbank ve adını sayamadığımız bir sürü bankalar var . Siciliniz bozuk ise daha önce kredi kullandığınız bankadan yapılandırma talep edebilirsiniz yada diğer bankalara kefil veya ipotek şartları altında başvuru yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir