Banka kredi vermiyor ama ben kapatmak istiyorum

TALEP: Birkaç farklı bankaya ayrı ayrı kredi borçlarım var. Bunların tamamını kapatmak istiyorum. Ancak hiçbir banka bana borç kapatma kredisi vermiyor. Bu yüzden bir firma aracılığı ile de olsa bana kredi verecek bir banka önerir misiniz?

Toplamda 25 bin Türk Lirası kredi tüm borçlarımı kapatmama yetiyor. Aylık olarak da 1.500 TL taksit ödemesi yapabilecek güçteyim.

ÇÖZÜM: Bankalardan kredi alarak tüm borçlarınızı kapatmaya yönelik olan talebinizi ne yazık ki gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır. Çünkü hiçbir banka ikinci, üçüncü ya da daha fazla sayıdaki krediyi vermeyecektir. Bu konuda bankalara aracılık yapacak firmaların da olumlu sonuç alabilme ihtimali yok denecek kadar az olmaktadır.

Bahsi geçen bu durumdan dolayı size önerimiz tıpkı bankalar gibi hizmet vermekte olan firmalara müracaat etmenizdir. Adı geçen bu yerler bankalara olan tüm borçlarınızı kapatacak sonrasında da ödedikleri bedel kadar size senet yapacaklardır. Bu aşamada verdikleri hizmetin bedeli olarak da belli tutarlarda komisyonlar talep ettikleri de bilmeniz gereken en önemli detaylardan biri olmaktadır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir