Kredim Akbank’ta 48 Ay Vadeli Bireysel Tüketici Kredisi

Tüketiciler krediler 48 ay vadeli oldu mu, ihtiyaç kredileri 48 ay vadeli oldu mu diye düşünürken Akbank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasını patlattı. Eğitim, sağlık, ev yenileme, tatil gibi nice maddi gereksinimlerinde kişiler tüketici kredisi diğer adı ile de ihtiyaç kredisi kullanmaya başladı. Kredi kullanımında önemli olan etmenlerden birisi faiz diğeri ise vade sayısıdır. Her iki etmende kredi geri ödemelerini direk etkilemektedir. Yüksek faiz ve düşük vadeli kullanımlar da taksit oranlarınız yüksek olur iken, düşük faiz ve uzun vadede kredi de ödeme daha uygun olmaktadır. Sizde son zamanlar da uzun vadeli kredi arayışında iseniz Akbank hizmetleri arasında yer alan Kredim Akbank’ta 48 ay vadeli ihtiyaç kredisini tercih edebilirsiniz.

48 Ay Vadeli Kredim Akbank’ta Özellikleri

Normal de bankaların tüketici kredileri için sunduğu vade sayısı 36 ay iken Akbank genel durumun dışına çıktı. 48 ay vade ile hizmet vermeye başladı. Maddi sorunlarım arttı nasıl çözüm bulurum diye daha fazla üzülmeyin, hemen başvurunuzu yapın. Kredi kapsamında banka tarafından belirlenen faiz oranı ise %1,39’dur. Belirttiğimiz şartlar da 10 bin TL kredi kullandığınız da aylık ödeme yapmanız gereken tutar 304 TL iken toplam geri ödemeniz de 14 bin 610 TL olacaktır. Bir defaya mahsus 50 TL de masraf bedeli ödemeniz gerekmektedir.

Kredim Akbank’ta Başvuru Şartları

Krediden yararlanmanız için aranan ilk şart finansal notunuzun düşük olmamasıdır. Yani en net hali ile geçmiş dönemler de kullandığınız gerek kredi gerek ise kredi kartı ödemelerinizin tamamını zamanında yapmış olmalısınız. Aksi halde aylık geliriniz fazla olsa dahi, kredi notunuz düşük banka hakkınız da yasal takip başlattı ise krediniz olumsuz sonuçlanacaktır.

Başvurunuzu size en yakın Akbank şubesine giderek yapabilirsiniz. Yoğun bir iş temposuna sahipseniz ya da diğer nedenlere bağlı olarak şubeye gidemeyecekseniz de Akbank resmi internet adresi üzerinden başvurularınızı buradan tamamlayabilirsiniz. Aynı gün içerisinde başvuru sonucunuz tarafınıza iletilecektir. Olumlu olması halinde tarafınızdan istenecek evrakları temin ederek paranızı alabilir ve tüm gereksinimlerinizi de karşılayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir