Kuzenler Finans Kredi Danışmanlık

Bildiğiniz gibi ülkemizde kredi danışmanlık hizmetleri gittikçe artmaktadır. Bu hizmet iki şekilde gerçekleştirilmektedir.

  • Bankalardan Kredi Çıkartmak: Çoğu kişinin belli sebeplerden ve eksikliklerden dolayı kredisi onaylanmaz. Aslında onaylanabilecek bir krediyken teknik hatalar kredinin reddedilmesine sebep olur. Danışmanlık firmaları da kredilerinizin neden onaylanmadığını ve ne gibi eksikler olduğunu araştırırlar. Eğer sorun olan belgelerinizdeki ya da evraklarınızdaki bir eksiklik ise bunları düzelterek bankalardan kredi çıkmasını sağlarlar. Genellikle evrak ya da belge eksikliğinden değil şartların sağlanamamasından kaynaklı olarak kredi çıkmamaktadır. Fakat kredi danışmanlık firmaları yüksek referanslara sahip, bankacılık ve ekonomi alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Bu nedenle işlemleri bir şekilde hallederek sizlere kredi olanağı sunar. Bunun içinde sizden belli bir miktar komisyon alırlar. Böylece firmaya bir ödeme işiniz olmaz.
  • Krediyi Firma İle Vermek: Bazı danışmanlık firmaları da kredileri bizzat kendileri vermektedir. Bu firmalar kendi içlerinden birine kredi çektirebilecekleri gibi firmanın finansmanından da kredi verebilirler. Bu kredileri senet ile verirler. Ve senetleri belli vadeye bölerek sizlere ödeme imkanı tanırlar. Bazıları faiz ile kredi verirken bazıları sadece komisyon alarak kredi hizmeti sunarlar.

Bu kapsamda sizlere bir danışmanlık firmasından söz etmek istiyoruz. Son zamanlarda adını yeni yeni duymaya başladığımız bu firma hakkında küçük çaplı bir araştırma yaptık. Ve bazı sonuçlar elde ettik.

İlk olarak Kuzenler Danışmanlık Firması bankalar ile çalışan bir firmadır. Yani bundan kastımız danışmanlık firmalarının ilk ayağını oluşturan hizmeti yani bankalar vasıtası ile kredi çıkartmayı sağlarlar. Sizlerin bilgilerini alarak araştırırlar. Ve ne gibi işlemler ile sizlere kredi çıkarabileceklerini kontrol ederler. Edindiğimiz bilgilere göre kaliteli hizmet veren firmalardan biridir ve birçok müşterinin finans sıkıntısını halletmiştir.

Sizler de bu firmadan danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız sosyal medya hesabından mesaj atarak bilgilerinizi gönderin. Kısa bir süre içerisinde sizlere dönüş sağlanacaktır. Firmanın sizlere sunduğu tek şart Ziraat Bankası ya da Vakıfbank ile herhangi bir finansal sorun yaşamamış olmanızdır. Böylece sizlere kredi çıkma ihtimalinin daha da yükseleceğini belirtirler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir