Lütfen yardım

TALEP: Tefecilerden aldığım borç paraya çok fazla faiz uygulandığı için ödeyemiyorum. Her geçen gün borcum katlanarak artıyor ve ellerinde de boş olarak imzaladığım senetler mevcut. Borcumu ödemezsem iyice batağa sürükleneceğim. Lütfen bana bir çözüm yolu gösterin. Acil olarak 65 bin Türk Lirası bulmam gerekiyor.

Aylık olarak bin liraya kadar ödeme yaparım. Eğer az gelirse borcum karşılığında çalışmaya da razıyım.  Bu imkanlar dahilinde borç para veren yerler var mıdır? Ya da bana daha başka bir çözüm yolu gösterebilir misiniz? Lütfen  acil olarak dönüş yapın, şimdiden teşekkürler.

ÇÖZÜM: Tefecilerden ödemeyeceği tutarlarda ve de son derece ağır şartlarda borç para almak pek çok kişinin kendini zor durumlardan kurtarayım derken daha da büyük problemlere attığı bir durum olmakta ve de ne yazık ki son derece sık bir şekilde rastlanmaktadır. Bu duruma çözüm bulmak ise bir hayli zor olmakta çünkü tefeci faizleri ile borçlar her geçen gün daha da artarak içinde çıkılmaz bir hale gelmektedir. Zaten maddi olarak bunalan kişilerin güçleri ise bu borcu ödemeye yetmemektedir.

Daha başka yerlerden alınarak tefecilerin borcunu kapatmak için kullanılan kredileri ödemek de zamanla zor gelmekte ve benzer bir sürece tekrardan girilmektedir. Bu yüzden de banka harici yerlerden kredi almak da sizin problemlerinizi çözmeyecektir. Bu yüzden tespit etmiş olduğunuz borç para karşılığında çalışma sistemi en mantıklı seçenek olmaktadır.

Bu konuda tefeci.net adresinden alternatif çözümlere ulaşabilirsiniz.

Bu olanağı sunan herhangi bir yerden kredi aldığınız zaman yine belli oranda bir komisyon ya da faiz ödemeniz gerekmektedir. Bu yüzden de en azından faiz ödemesini gerçekleştirecek kadar çalışmak size çok büyük katkı sağlayacaktır. Eğer dilerseniz tüm borcunuzu kapatmak için de çalışma imkanı bulabilirsiniz. Bu konuda tercih tamamen size kalmıştır.

One comment on “Lütfen yardım
  1. didem dedi ki:

    2 bin TL borcum var en yakın zamanda öderim lütfen yardım edin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir