Maaş Bordrosuz Kredi

Talepler:

Maaş belgesiz Kredi İstiyorum;Acil 15 bin lira lazım. Eşim SSK sız çalışıyor ve maaşını belgeleyemiyor. Skor puanı düşük olduğu için kredi çekemiyor. Başka herhangi bir borcu yada hacizlik durumu yok. Kredi kartı da kullanmıyor. ben ise ev hanımıyım benimde ssk yok 3 tane kredi kartım var ama şuan 2 aylık gecikme var ödemelerde.

Merhaba sıkıntılı bir dönem yaşıyorum internet üzerinden bu durumu nasıl çözebilirim diye arama yaparken sitenizi gördüm. Kamu da çalışıyorum öğretmenim bir arkadaşıma yaptığım iyilik maalesef iyi sonuçlanmadı ve borçlar birikti ve icralık oldum şimdi hem banka hacizi ve diğer borçlar birbirine katlandı ve psikolojim tamamen bozuldu ortalama 30000 liraya ihtiyacım var eğer bu konuda bana yardımcı olursanız size minnettar kalırım.

Cevap:Maaş bordrosuz kredi alma imkanım var mıdır? diye soranlar için yapmaları gereken internet üzerinden belgesi kredi veren yerler ve evraksız kredi veren bankalar şeklinde arama yapmaları. Ama eğer yinede bulmadım diyorlarsa ve maaşlarını da belgeleyemiyorlarsa acilkredilazim@gmail.com ile iletişime geçsinler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir