Maaş Üzerinden Kredi Çektim Kredi Notum Düşük

Soru: Ben maaşım üzerinden ihtiyaç kredisi çektim. Bankanın istediği gelir belgesi haricinde ekstra bir gelir beyan etmedim. Bu sebeple uzun vadeli bir kredi almış oldum. Kredimin ödemeleri halen devam ediyor ve kredi notum da oldukça düştü. Aslında ödemelerimi düzenli olarak gerçekleştirdim ama kredi notum neden düştü anlamış değilim. Şu anda yeniden bir kredi almam gerekli, kredi notumdan dolayı da kredi çıkmıyor. Bu konuda firmanızın bir desteği olabilir mi?

Cevap: Öncelikle kredi notunuz hakkında bir bilgilendirmede bulunmak istiyoruz. Kredi notunuz kredi aldığınız anda ciddi miktarda düşecektir. Bu kredinin tutarına göre farklılık gösterir. Zaten mevcut krediler kapatıldığında da bu yüzden kredi notu yükselmektedir.

Esas konumuza gelecek olursak, kredi notunuzun kredi almanıza engel teşkil etmediğini gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Elbette firmamızdan yardım almadan gerçekleştirebileceğiniz bir durum değildir. Kredi belgeleriniz ile birlikte firmamızı ziyaret edin, gerekli görüşmeleri yapalım. % 80 oranında kredinizin çıkartılabileceğini söyleyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir