Maddi Desteğe İhtiyacı Olanlara Yardım Ediyoruz

Kredi kuruluşumuzda artık sosyal destek amaçlı maddi desteğe ihtiyacı olanlara  yardım ediyoruz şeklinde çalışmaktadır. Buradan sebeple artık kredi çekmeniz çok daha kolay olacaktır. Sizde sıkıştığınız veya daraldığınız anda kredi kuruluşlarımız sayesinde sizde kredi çekme olanağı içinde olacaksınız. Böylece sizde artık dilediğiniz zaman , ihtiyacınız olduğu anda kredinizi çekebileceksiniz.

Banka Dışında Nerelerden Kredi Alınabilir?

Sizde bugüne kadar sadece bankalarla çalışmış biri olarak banka dışında nerelerden kredi alınabilir diye düşünüyor olabilirsiniz. Bilmelisiniz ki bankalara kredi notu sistemine geçilmiştir. Buna BBDK sisteminden geçmiş kredi ödemeleriniz bakılarak size kredi notu verilmekte bu da    0-1900 arasında bir kredi derecelendirme sistemi yer almaktadır. Sizde buradan dilediğinizce kredi çekebilir. Kredi notuna geçilmesi kredi kuruluşlarına yeni bir iş ağı açılmasına neden olmuştur. Bu gibi kuruluşlarla çalışarak sizde kredi notunuzu yükseltebilme şansı yakalarsınız.

Banka Harici Kredi

Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim?

Ayrıca kara listede olmak gibi belli sebeplerden ötürü bankalar kişilere kredi vermediğini geciken ödemelerdir. Bu sebeple kredi çıkmıyor nasıl para bulabilirim şeklindeki soruları beraberinde getirmektedir. Çevrenizde kimden para isteseniz genelde veremeyebilir. Çünkü artan yaşam koşulları onları da etkilemektedir. Böyle durumda kredi kartınız varsa nakit avans şeklinde para çekebilir. Bunu taksit halinde ödeme olanağı da sağlanmaktadır. Sizde bu gibi yolla başvurarak kısa süreli küçük para şeklinde borçlanabilmektedir.

Kara liste olduğumdan kredi çıkmıyor

Sizde para lazım bankalar para vermiyor diye düşünenlerdensiniz. Genel olarak kredi çekemeyen insanların gelir belgelerinin bulunmamasından kaynaklanmaktadır. Hep gayri resmi çalıştıklarından ötürü gelirlerini beyan edecek bir belgeleri bulunmamaktadır. Ancak kefil istemeyen finansal kuruluşlardan kredi çektikleri takdirde bunlar dilediklerini çekebilecek. Çünkü bu tür finansal kuruluşlar sayesinde kredinizi çeker eğer bankaya borcunuz varsa onu da dilediğiniz şekilde kapatabilirsiniz.

Biliyorsunuz ki artık kişilerden para istemek zor hatta imkansız hale gelmiştir. Bu sebeple bizde bankaların köle bazlı çalışmak zorunda bırakılıyoruz. Hayat şartları her geçen gün artmaktadır. Bu hayat şartlarında doğal olarak borçlarımız da artmaktadır. Bu sebeple küçük zamlarla yada asgari ücretlerle çalışmaktayız. Çünkü mecburuz bu sebeple yine de çok zor durumda kalmadıkça kredi çekmemenizi tavsiye ederiz. Böylece yüksek faiz oranlarından da uzak durmuş olursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir