Nakit ihtiyacım var

TALEP: Son derece acil olarak nakit sıkıntım var. En geç birkaç gün içinde 35 bin Türk Lirası bulmam gerekiyor. Aylık gelirim 5 bin liraya yakın ama daha başka ödemelerim de olduğu için 2 bin liraya kadar her türlü kredi taksitini ödeyebilirim. Ancak bankalardan kredi almakta zorlanıyorum. Daha önceden düzensiz olarak ödediğim birkaç kredi borcum nedeni ile sicilim bozuk ve de kredi notum kötü. Bu sebepten dolayı aracı bir kredi danışmanlık firmasının benim adıma kredi çıkartmasını istiyorum. Bana bu kapsamda hizmet verebilecek bir firma önerebilir misiniz?

ÇÖZÜM: Kredi danışmanlık firmaları bankaların kredi notu ve finansal sicil analizi gibi uygulamalarından sonra ülkemizde her geçen gün daha da yaygınlaşmış ve şimdiye kadar da milyonlarca kişinin para sıkıntısını çözmüştür. Ancak adı geçen bu yerlerin de belli bir çalışma sistemi mevcut olmakta ve bunun dışında hizmet verme olanakları bulunmamaktadır. Çözüm sunmakta güçlük çektikleri kişiler arasında da ne yazık ki kredi notu çok düşük kişiler yer almaktadır. Bu sebepten dolayı size kredi çıkarma konusunda  da başarılı bir hizmet verecekleri son derece tereddütlüdür. Bu sebepten dolayı banka kredisi olanağını kafanızdan çıkararak daha başka çözüm yolları denemenizi öneririz.

Kredi Veren Firmalar

Bu aşamada deneyebileceğiniz yollardan biri de bahsetmekte olduğumuz bu yerlerin kendi bünyelerinden verdikleri krediler olmaktadır. Adı geçen bu firmalar bankalara aracılık yaparak kredi çıkaramadıkları kişilerin sıkıntılarına çözüm bulmak amacı ile son derece uygun koşullarda senetle kredi imkanı sunmaktadırlar. Üstelik bu aşamada kredi notu ya da finansal sicil  gibi konulara hiç de önem vermemektedirler.Örnek: senetlekredi.com

Kuyumcu Kredisi

Size önerebileceğimiz yöntemlerden biri de kuyumculardan senet karşılığında altın alarak nakde çevirmenizdir. Bunun dışında direk olarak yine senetle borç para veren kuyumcular da bulabilirsiniz. Bu sistem ülkemizde yıllardan beri son derece yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak bilmelisiniz ki bu olanağı sunan kuyumcular belli oranlarda komisyonlar talep etmektedir. Siz de kendi çevrenizde böyle bir yer bularak nakit sıkıntınızı son derece hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.Kuyumcularla iletişim için senetlealtin.com da kuyumcu bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

4 comments on “Nakit ihtiyacım var
 1. Rıdvan dedi ki:

  Gerçek kişi iseniz bana acil nakit lazım. Lütfen reklam amaçlı olmayın çünkü gerçekten acil lazım.

 2. Sait çiçek dedi ki:

  Slm iyi akşamlar ben sait çiçek Şırnak ta askeri personelim bana acilen senet karşılığı 10 bin TL lazım her ay düzenli bir şekilde taksitle ödeme yaparım yardımcı olacak arkadaşlar lütfen ön ödeme istemesin email adresim ilgilenen arkadaşlar bekliyorum telefon numaram

 3. mutlu dedi ki:

  acil kredi ihtiyacım var 05544665661

 4. yakup dedi ki:

  merhaba
  Bana acilen borçlarımı kapatmak,evlenip yuvamı ve düzenimi kurabilmek için 25000 TL para gerekmektedir.Kredi dosya masrafları kredinin başlangıcında tek seferde değil, kredinin vadesi boyunca aylık taksitler ile birlikte alınmalıdır.KESİNLİKLE PEŞİN PARA ÖDENMEZ.hakkınız veya masraflar kredi aktarılınca hemen ödenir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir