Öğrenciyim Diyenler Mini Kredi Sağlanır

Siz de öğrenci olup kredinizi ödemekte yada okula gitmek için otobüs parası bulmakta zorlanıyor musunuz? Firmamızın size göre öğrenciyim diyenlere mini kredi sağlanır mottosuyla yeni bir olanağı bulunmaktadır. Bu sebeple size uygun kredi fırsatlarımızdan yararlanmanız tam zamanı. Üstelik gelir belgesi getirmenize dair bir şartımız da bulunmamaktadır. Sizde bilirsiniz ki her bankadan başvurduğumuz kredi miktarları her zaman farklılık göstermektedir.

Bazen de banklarda kredi çıkmamasının sebebi daha önceki kredi ödemelerinizde gecikmeler, kredi kartında yaşadığınız sorunlardır. Üstelik öğreciye kredi kartı fırsatıyla dilediğiniz zaman ihtiyaçlarınızı bu kartlarla da sağlayabilmektesiniz. Bilmelisin ki bankalara bir borcu 90 gün boyunca hiç ödeme yapmadığınız takdirde takibe alınmaktasınız. Kısaca kırmızı kalemi yersiniz. Buda doğal olarak KKB kayıtlarına işlenir.

Size micro kredi nedir diye soracak olursanız; dar gelirli kişileri ekonomiye kazandırarak hem ekonomiyi canlandırmak hem kısa vadeler sebebiyle para dönüşlerinin hemen sağlanabilmesidir. Kısaca mini krediniz bizden, ödemesi sizden mottosuyla hareket etmekteyiz. Özellikle kadınlarımız burdan sağladıkları krediler ile belkide yeni bir işyeri açma fırsatını yakalayacaktır. Biz de bunun için bu krediyi bu kadar vermek için uğraşmaktayız.

Mini Kredi İstenen Belgeler

Siz de mini kredi istenen belgeler neler diye düşünüyosunuz belkide. İşte istenen belgelerimiz;  Başvuru Formu, İkametgah Belgesi, Fakirlik İlmühaberi,  Ev kira ise,Kira Kontratı, Sabıka Kaydı, Nüfus Aile Bildirimi, Kendisi, eşi veya anne babasına ait Gayrimenkul Tapu Kayıtları, Sosyal güvencesi olmadığına dair belge, Hangi iş için mikro kredi talep ettiğine dair beyan gibi evrakları istemekteyiz. Başvurular valilik il özel idaresine bağlı olarak yapılmaktadır. Bunlar sistemimize kayıt edilecek olup herhangi bir durumda tekrar tekrar istenmesine gerek kalmayacaktır.


Öneri: Öğrenciye Borç Para Verenler  


 

Siz de mini kredi ile manifatura, manav, dikiş-nakış, triko, terzilik, manavlık, sebze ve meyve yetiştiriciliği, pikoculuk, bakkal dükkanı süt ve süt ürünleri satışı gibi işler yapılabilmektedir. Bu sebeple sizde artık hayal ettiğiniz işe ulaşmanız an meselesidir. Bu kredinin miktarı ise iş hacmine ve büyüklüğüne, misyonu ve vizyonuna göre değişkenlik göstermektedir. Siz de şubelerimize gelerek bu kredi fırsatından faydalanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir