Parafinans Faktoring Full Çek Kampanyası

Ödeme yapmak artık yalnızca para aracılığı ile yapılmakta olan bir işlem olmamakta ve bu aşamada bir hayli fazla satıda farklı yol ve yöntem uygulama imkanımız mevcut olmaktadır. Bunlar arasında en çok dikkat hatta statü göstergesi olarak addedilen çek ile ödeme yapma sistemi bilhassa toplu ödemeler gerçekleştiren kişilerce ya da firmalarca kullanılmakta olup, mevzu bahis olan bu çekleri temin etmek için de oldukça farklı yerleri kullanmaktadırlar. Bu yöntemler arasında en çok tercih edileni bankalar olsa da bilhassa son günlerde en çok adını duyduğumuz Parafinans Faktoring full çek kampanyası ile çek defteri sahibi alma olanağı olmaktadır.

Faktöring firmaları ülkemizde bankalar kadar sesini duyuramasa da hizmet kapsamları onlar ile hemen hemen aynı olmakta ve hatta kimi zaman onlardan daha avantajlı süreçleri de mevcut olmaktadır. Bu aşamada bizim için en güzel ve örnek Parafinans Faktöring adlı firmanın yapmakta olduğu çek kampanyasıdır. Bu kampanyaya verilmekte olan isim ise full çek kampanyası olmak ile beraber verilmekte olan hizmet ile alakalı bilinmesi gereken bazı belli başlı detaylar şu şekilde olmaktadır:

  1. İlk aşamada belirtmeliyiz ki hemen hemen her banka ya da onlar gibi hizmet vermekte olan finans ve faktöring şirketleri çekimizde mevcut olan paranın belli bir orandaki kısmını tarafıma ödemektedir. Bu firmaya ait olan adı geçen kampanyada ise çekimizde yazmakta olan tutarın tamamını ödeme olarak alma imkanımız bulunmaktadır.
  2. Bu aşamada belli başlı sebeplerden dolayı doğacak olan vade farkı, faiz tahsilatı, komisyon ve buna benzer daha başka masraflar ise çekimizde yazmakta olan tutardan tahsil edilmemekte, bunun yerine kullanmakta olduğumuz kredi kartına yansıtılmakta ve bu şekilde ödemesi alınmaktadır.
  3. Bu hizmetten faydalanmak için ise adı geçmekte olan bu firma ile irtibata geçmeniz gerekmekte ve bu noktada sizin için gerekli olan tüm ulaşım ve iletişim bilgileri aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır;
  4. http://www.parafinans.com.tr/urun/full-cek/4 adresi üzerinden başvuru oluşturarak,
  5. Oruçreis Mahallesi Tekstilkent Caddesi Koza Plaza B Blok Kat:22 Esenler/İstanbul adresi üzerinden ya da
  6. 0850 2222 773 numaralı telefon aracılığı iledir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir