Paraya İhtiyacım Var Çözüm için Bir Formül Arıyorum

SORU: Çok acil borç para bulmam gerek. Ancak yaşım tutmadığı için bankalardan kredi alma gibi bir olanağım yok. Hatta banka harici kredi veren yerlerin pek çoğu da beni bu sebepten geri çevirdi.

Bu yüzden borç para bulup sıkıntılarımı gidermek için bana bir formül verir misiniz? İhtiyacım çok acil olduğu için mümkün olan en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim. Şu anda 10 bin TL sıkıntımı gidermeme yetiyor. Aylık 500 TL de taksit ödeme gücüm var.

ÇÖZÜM: Yaşınızın bankaların ve de benzer şekilde hizmet veren yerlerin taleplerine uygun olmaması son derece büyük bir engeldir.  Bu konuda çözüm bulmak için size önereceğimiz iki farklı yöntem mevcut olmaktadır.

  1. Senetle Mal Alıp Satmak

Senetle ürün satan yerlerden cep telefonu, bilgisayar, televizyon ya da buna benzer eşyalar alarak satıp nakde çevirebilirsiniz. Bu konuda tavsiyemiz ise Evkur adlı mağaza olmaktadır.

  1. Faturalı Hatta Kredi Almak

Kullanmakta olduğunuz faturalı hattın ödemesin ek olarak kredi alabilirsiniz. Bunun için tavsiyemiz ise faturayaekkredi.com firmasıdır.

3 comments on “Paraya İhtiyacım Var Çözüm için Bir Formül Arıyorum
  1. melisa2411 dedi ki:

    acill nakite ihtiyacım var bankada icra takibim oldugundan dolayı kredi cekemiyorum şartlarınızı mail olarak atarsanız bir an önce uygun olması doğrultusunda işlem yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir