Projeme Destek Olacak Birini Arıyorum

TALEP: Tavuk çiftliği açmak istiyorum ama bu projemi gerçekleştirmek için destek bulamıyorum. Bu sebepten dolayı da bana destek olacak birilerini arıyorum.  Bu yatırım için bana borç para verecek ya da destek olacak kişiler var mıdır? Var ise onlarla nasıl iletişim kurabilirim? Bu konularda bilgi verirseniz sevinirim.

ÇÖZÜM: İş kurmak isteyen kişilere destek olacak yerlerin sayısı son derece fazla olduğundan bizim bu konudaki tavsiyemiz şahıslar yerine kurumlardan destek talep etmenizdir.

Bu konuda en çok dikkat çeken kurum ise KOSGEB olmakta ve pek çok kişiye kuracağı işlerde yardımcı olmaktadır. Sizin tercih ettiğiniz tavukçuluk konusu ise devlet tarafından desteklendiği için son derece rahat bir şekilde destek alabilirsiniz.

Bunun yanında başvuru yapabileceğiniz bir diğer yer iseGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’dır. Bu kurum da tavukçuluk yapmak isteyen vatandaşlara son derece uygun koşullar altında kredi vermekte hatta bazen hibe ödemeleri yapmaktadır. Bu sebepten dolayı adı geçen yere müracaat etmeniz de bu konudaki bir diğer tavsiyemiz olmaktadır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir