Referansla Kredi Veren Tefeciler

Şimdilerde kişiler bankalarla devamlı sorun yaşamaktalar. Bunlara sebep teşkil edenler ise genelde kredi kartı ödemelerinin gecikmesi, herhangi bir sebeple kredi ödeme günlerinin kaçırılmasından dolayı yaşanmaktadır. Sizde referansla kredi veren tefeciler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü bu gibi durumda başvurulacak en iyi yol – kredi çekemiyorsak- tefecilerden senetle kredi çekmek olacaktır. Çünkü bu sunulan bu şans aslında bankaya geciken kredimizi ödeyerek kredi notumuzun düşmemesini sağlamaktır. Bunun sonucunda bankadan biraz fazla faiz işlenebildiğini hatırlatmakta fayda var.

Yani banka ile arası kötü olan şahıslar senetle kredi alabilmek için tefeci arıyorlar. Aslında bu durum gayet basit. İnternetten bu gibi kuruluşlar gün geçtikçe artmaktadır. Sizlere bir çok fırsat sunacak olan tefeciler, dilediğiniz taksitlendirmeye yaparlar. Fakat çalışma şekillerine bakıldığında ağır yaptırımla çalıştıklarını belirtmek isterim.

Tefeciler kredi notunuza, SGK veya bağkurlu olup olmamasına yada kredi ödemelerinize bakmazlar. Onlar için önemli olan kefilinizin olması veya teminat göstermenizdir. Çünkü sizin  yasal tefeci olan bankalarla sorunlu olduğunuzu ve kredi çekmekte zorlandığınızı bildikleri için size bankalardan daha fazla faiz uygulayacakları aşikardır. Yapmanız gereken en önemli noktalardan birisi  ödeyebileceğiniz kadar senede imza atmanız olacaktır.

Borç Para Verilir

Sizde ödemelerinde sıkıntı yaşadığınız ve borç para verilir diyen firmalara irtibata mı geçmek istiyorsunuz. O zaman yapacağınız en iyi şey size komisyonla borç para verenlere ulaşmanız olacaktır. Bunlara ulaşmanın en kolay  yanı kuyumcular aracılıyla olacaktır. Çünkü bu işi yapanlar genelde kuyumculardır. Hatta onlarda senetle altın veren kuyumcular diye anılmaktadır. Siz siz olun her tanımadığınızla bu şekilde çalışmayın eğer çok zor durumda iseniz vadelerinizi kaçırmamaya dikkat ediniz.

POS Tefecileri Telefon Numaraları

Sizlere öneri vermek gerekirse tefecilerden aldığınız para karşılığı senetleri her taksit için ayrı senet imzalatmalısınız. Bu gibi durumlarda sorun yaşadığınızda direkt polis arayınız. Çünkü eğer ödemelerde aksaklık yaşarsanız en azından ödediğiniz kısım elinizde olup onlarla ilgili cezai işleme maruz kalmazsınız.  Eğer borcunuzu kapatmak için bu yola giriyorsanız borcunuzdan daha ağır yaptırımlara maruz kalacağınızı unutmayınız. Ayrıca size boş senet teklif edildiğinde bunu kabul etmemenizi öneririz.

2 comments on “Referansla Kredi Veren Tefeciler
  1. Ali dedi ki:

    Acil 10000 tl ihtiyacım var nasıl bulabilirim

  2. Erkan dedi ki:

    Acil senetle paraya ihtiyacım var 5000tl yardımcı olursanız sevinirim devlet memuruyum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir