Senet Karşılığında Borç Para

TALEP: İki ortak açtığımız işletmemiz, ortağımın dikkatsiz ve de özensiz tavırları nedeni ile batma aşamasına geldi. Nerede ise her türlü satışı vadesi oldukça uzun senetler ile yapmış olduğu için şu anda çok acil nakit sıkışıklığı içerisindeyiz. Bu senetleri alarak belli bir komisyon karşılığında para verecek bir banka, şirket ya da şahıs arıyoruz. Bize senet karşılığında para verecek yerler ile alakalı fikir verirseniz çok seviniriz. Şimdiden teşekkürler.

ÇÖZÜM: Elinizde mevcut olan senetleri nakde çevirme konusunda size yardımcı olabilecek pek çok farklı alternatif mevcut olmaktadır. Bu aşamada ilk önerimiz işletmelere senet karşılığında nakit para veren bankalar olmaktadır. Adı geçen bu yerlere örnek verecek olursak Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Yapı Kredi Bankası en çok dikkat çeken yerler arasında ilk sıralarda bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra senetlekredi.com adlı firma da bu konuda adını duyurmuş ve de en makul komisyon oranı ile hizmet veren yerler arasına girmiştir. Bu sebepten dolayı adı geçen yeri de tercih edebilirsiniz.

3 comments on “Senet Karşılığında Borç Para
  1. feyim dedi ki:

    acil 70.000 tl nakit ihtiyacım var

  2. rıza yadigar dedi ki:

    Acil 9000 tl ihtiyacım var. Devlet memuruyum, geri ödemesi taksitle ya da, 4 ay sonra hepsi birden olabilir.

  3. habip dedi ki:

    70000 tl acil nakit ihtiyacım var devlet memuruyum…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir