Senet yaparak Acil İhtiyaç Kredisi Veren

Bankaların dışında kredi ve borç veren tüm iş yerleri, senet yaparak ihtiyaçları karşılamaktadırlar. Bildiğiniz gibi ev almak için ya da araç almak için çektiğiniz krediler haricindeki tüm krediler ihtiyaç kredisi başlığı altında sıralanmaktadır. Bu nedenle bizde bu borç işlemleri için ihtiyaç kredisi ismini kullanacağız.

İhtiyaçların sürekli olarak devamlılık sağlaması ve karşılanmadığı zaman yaşanan yoğun hisler, aranan her türlü eksiğin tamamlanması yönünde bir mekanizmayı harekete geçirir. Bu nedenle de insanlar ihtiyaçları acil olsun ya da olmasın, bunları karşılamaya çaba gösterirler. Zaten borçların büyük çoğunluğu da buradan çıkar. Fakat örneğin bir ev kredisi almak istiyorsanız, bu tarz küçük ihtiyaçları karşılamak için kredi çekmek çok akıllıca olmayacaktır.

Senet Yaparak Kimler İhtiyaç Kredisi Verir?

Senet yaparak kredi verme yöntemi çok yaygınlaştığı için, senet ile ihtiyaç kredisi verebilecek yerleri uzun uzun listeleyebiliriz. Yine de biz size en makul ve en çok tercih edilen yöntemi sunmaktayız.

Senet ile kredi verme işlemini en güvenilir şekilde yapan yerler, yalnızca bu işlemi gerçekleştirmek için kurulan şirketlerdir. Bu şirketler bazen başka bir isimle kurulurken bazen de “Faktoring”, “Finans”  ya da “Danışmanlık Bürosu” gibi isimler ile karşımıza çıkar. Bunun sebebi bankalar dışında birçok firmaya izin verilmemesinden kaynaklanmaktadır.

Senet yaparak ihtiyaç kredisi veren bu şirketler herhangi bir gazetede dahi karşınıza çıkabileceği için, bulmak hiçte zor olmayacaktır. Yeter ki firmanın isminden ve unvanından sonra gelen ve firmanın niteliğini belirten bu üç kelimeye dikkat ederek firma taraması yapın.

Senet Karşılığında İhtiyaç Kredisini Nasıl Alabilirim?

Faktoring, Danışmanlık ya da Finans firmalarından hangisini seçeceğinize karar verin ve hemen başvuru yapın. Zaten kalan işlemler sırasıyla işlemektedir. Yüksek ihtimalle sizler siteleri ya da mailleri üzerinden müracaatınızı gerçekleştirdikten sonra sizleri ofislerine davet edeceklerdir. Ofise gittiğiniz an aylık taksitleriniz, alacağınız kredi, komisyon ücreti görüşülür ve senet yapılır. Böylece paranızı da anında almış olursunuz. Senet karşılığında aldığınız krediler için ödeyeceğiniz tüm komisyon bedelleri firmalara göre farklılık gösterecektir.

 

5 comments on “Senet yaparak Acil İhtiyaç Kredisi Veren
 1. fatooos79 dedi ki:

  Çok acil nakit paraya ihtiyacım var. Senetle olabilir. Önden asla para vermem. Lütfen bana ulaşın

 2. ferera dedi ki:

  acil 6000 tl gerekli geri ödemeler aylık 1000 tl şeklinde olacaktır tşkrler

 3. aysegul dedi ki:

  10 bin tlye ihtiyacım var taksitli geriye ödeme Yapabilirim

 4. bilge dedi ki:

  30 TL te ihtiyacim var acil kamuda memurun ankda yaşıyorum acil ulaşır misiniz senetle para

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir