Senetle Altın Satışı

Düğün sezonu geçmiş olsa bile, nişan, söz, sünnet düğünü gibi organizasyonlar son sürat devam ediyor. Hatta artık düğün sezonu diye de bir durum kalmadı. Düğünler kapalı mekanlarda yapıldığı için, her sezon ve her dönem artık yapılabiliyor. Ne kadar birikiminiz olsa da, düğün gibi organizasyonlarda hep bir şeyler biraz eksik oluyor. Senetle altın satışı yapan kuyumcular, bu konuda sizlere yardımcı olarak, sonraki dönem ödeme yapma fırsatı sunuyorlar.

Senetle alışveriş imkanını sunan kuyumcular için tanıdıklarınızdan yardım alabilirsiniz. Eğer çevrenizde sizi bu şekilde yönlendirecek bir tanıdığınız yoksa, daha öncesinde tanıdığınız ya da alışveriş yaptığınız kuyumculara senetle altın verenler gibi hizmet verip vermediklerini sorabilirsiniz. Fakat, bu herkes tarafından verilen bir hizmet değildir.


Öneri: Senetle Para Veren Kuyumcular


 

Bu yüzden çalışanlara da bu konuda ısrar edip rahatsızlık vermemelisiniz. Bun dışında, senetle alışveriş yaparak altın alabileceğiniz dükkanları da, dilerseniz internette verdikleri ilanlardan bulabilirsiniz. Yapacağınız bu tarz alışverişlerde de bir miktar faiz ödemeniz gerektiğini de hesabınıza katmayı ihmal etmemelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir