SENETLE ARABA ALINABİLECEK YERLER

Öncelikle online olarak nasıl taksitle veya senetle araba bulabileceğinizi anlatmak istiyorum. Yapmanız gereken gazete sitelerinin yani internet adreslerinin emlak ve araç satış ilanlarının verildiği sayfalarda örneğin hürriyet emlak araç satış sayfasından ilan veren galeriler arasından taksitle satış yapanları veya arama kelime kısmına senet yazarak senetle satış yapanları bulabilirsiniz. Bu ip ucu size bir çok galeriyi nasıl bulacağınızı gösterecektir.

Senetle araba alınabilecek yerler galerilerdir. İnternetten de senetle araba alınabilecek adresler vardır. Fakat bu işlemlerde çok dikkatli olunmak gerekmektedir. Bu konu dolandırıcılığa çok açık bir konudur.

Dolandırıcılar, senetle araba işinde çok detaylı çalışmaktadır. Sahte galeri açarlar. Müşterileri dolandırmak için her türlü işlem yaparlar. O yüzden çok dikkatli olmak gerekir. Senetle araba almak için bildiğiniz galerilerle çalışmak en iyisidir. İstanbul’da da Bağcılardaki oto center, bu tür iş yapan galerilerin merkezidir. İstanbul’da Anadolu yakasında da kelebek oto galerilerinin olduğu yerde de eski ve güvenilir galeriler bulabilirsiniz. Bu alış- verişte güven birinci önceliğiniz olmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir