Senetle Borç Para Verebilecekler

Bankalardan kredi almakta zorlanan kişilerin sayısı uygulanmakta olan kredi sicil sistemi ile beraber her geçen gün daha artış göstermektedir. Ancak bahsi geçen bu kişilerin talepleri doğrultusunda senetle borç para verebilecekler devreye girmekte ve yaşanan parasal sıkıntılara çözüm olanakları sunmaktadır. Üstelik bu yerlerin ya da kişilerin hizmet alternatifleri de son derece fazla olmakta ve bu durumdan  dolayı her türlü maddi problemi oldukça kolay bir şekilde çözmektedir.

Yaşamakta oldukları parasal sıkıntıları adı geçen bu senetle para verenler aracılığı ile çözmek isteyen kişilerin başvuru yapabilecekleri yerlerden bazıları ise aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

Senetle Borç Para Veren Şahıslar

Ellerinde mevcut olan nakit paraları değerlendirir iken nakit sıkıntısı çeken kişilere çözüm olmak isteyen şahıslar senetle kredi verme yöntemini kullanmaktadırlar. Üstelik bu şahısların sayısı son derece de fazla olmaktadır. Bu sebepten dolayı eğer dilerseniz adı geçen bu şahıslardan hizmet alabilirsiniz. Ancak bu aşamada güvenilir kişiler ile iş yaptığınızdan emin olmanız gerekmektedir.Bu konuda en çok bilinen kişiler Cemil ve Mustafa Beylerdir. Ama birebir tanımadığımız için referans olmuyoruz

Senetle Borç Veren Şirketler

Size çözüm sunacak olan yerlerden bir diğeri ise senetle kredi veren firmalar olmaktadır. Adı geçen bu yerler senetle ve de komisyonlar dahilinde kredi olanağı sunmak ile beraber bu konuda son derece esnek davranmakta ve her durumdan kişiye borç para verebilmektedirler. Günümüzde binlerce kişi para problemlerini bu yerler aracılığı ile çözmektedir. Güvenilir firmalar senetlekredi.com ve senetlekredi.net adresleridir. Ön ödeme istemeden yardımcı olmaktalar.

Senetle Borç Veren Kuyumcular

Ülkemizde oldukça uzun yıllardır tercih edilmekte olan bir başka borç para bulma yöntemi de senet karşılığında altın ya da direk olarak borç para veren kuyumcular olmaktadır. Bu yerler yaptıkları iş nedeni ile hemen hemen her zaman ellerinde toplu para bulundurmakta ve kimi zaman da bu durumu kazanca çevirmek amacı ile talep eden kişilere “kuyumcu kredisi” başlığı altında borç para olanağı sunmaktadır.  Bu sistemden faydalanmak isteyen kişiler ise diledikleri her yerde  kredi veren kuyumculara ulaşabilirler. Bulunduğunuz ilin kapalı çarşısına giderek yardımcı olacakları herkes bilir:)

Tüm bunların haricinde yine senetle mal satan yerler ile anlaşarak kolay satılacak ürünler alıp nakde çevirebilir ya da döviz bürolarından senetle döviz alarak bozdurabilirsiniz.

 

7 comments on “Senetle Borç Para Verebilecekler
 1. bora dedi ki:

  çok acil 15000 tl ye ihtiyacım var 2500 tl maaşla çalışıyorum yardımcı olabilecekler lütfen acil ulaşsın

 2. aydın dedi ki:

  Özel bir firmada üst düzey yöneticiyim ve yüksek maaşla çalışıyorum
  eğer ciddi iseniz lütfen e mail atınız- cep telefonumu verebilirim.

 3. Harun dedi ki:

  Merhaba acil 20-25000 arası ihtiyacım var dönüş yaparsanız detaylı görüşebiliriz.

 4. ciga dedi ki:

  Çok acil 20000 tl ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim

 5. sait dedi ki:

  Askere gelmeden önce kredi çektim 4000 tl ailemin yolladıgı harçlık 300 tl ödeme mi yapamıyorum harçlık harcayamıyorum çok dalgınım çok sıkıntıdayım bana yardım edebilecek kimse yok mu teskere yi 11 agustos 2015 de alacagim bana birisi yardım etsin askerlik bitince ben o kişiye ödeyeyimm 🙁

 6. gul dedi ki:

  cok acil 20 00 tl ye ihtiyacim var

 7. osman dedi ki:

  acıl 5000 tl lazım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir