Senetle Borç Para Veren Kişiler İstanbul Beşiktaş

İstanbul’un Beşiktaş semtinde oturan kişiler için senetle para veren kişiler her zaman en iyi çözümleri bulmak için çalışmaktadır. İletişim için ilgili ilan sayfamızdan  yazarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Bankalardan istenen kredilerin alınmaması, kredi notunun düşük olması, maaşta haciz olması ve kara listede bulunmak acil nakit isteyen kişileri çok zor duruma düşürebilmektedir.

Ancak senetle borç para veren kişiler sayesinde bu durum bir sorun olmaktan çıkmaktadır. En uygun faiz oranlarıyla acil nakit sorunu yaşayan kişiler aynı gün içerisinde nakit paralarını senet karşılığında alabilmektedir. Senetle borç para veren kişiler ile yapılan görüşmeler sonucunda bir faiz oranı belirlenir ve nakit miktarı üzerinden bu faiz oranı uygulanır. Alınan borç paranın miktarına göre senet üzerinden anlaşma yapılır ve belirli bir vade ile ödeme planı yapılır.

Özellikle gelir belgesi olmadığı için bankalardan kredi alamayan öğrenciler de bu borç para alma yöntemini son dönemlerde çok sık bir şekilde tercih etmektedir. Senetle para verme işlemlerinde kredi notu ve diğer şartlar aranmaz para direkt olarak verilir.

Bilgi: Acilkredivar@gmail.com adresine mail atarak detaylı bilgi de alabilirsiniz

3 comments on “Senetle Borç Para Veren Kişiler İstanbul Beşiktaş
  1. kmndrl dedi ki:

    Doğuda devlet memuruyum aslen Trabzonluyum. Bursa M.KEMAL PAŞADA birinde senet üzerinde 200.000 iki yüz bin TL alacağım var . mart ayında vadesi geçti adam çeşitli bahanelerle ödeme yapmıyor. YARI FİYATINA SENETLERİ SATIYORUM .ÇÜNKÜ UĞRAŞACAK VAKTİM VE HALIM YOK ( GÖREVİM GEREĞİ) İLGİLENEN CEPTEN ARASIN.ŞAHIS ŞİRKET SAHİBİ KEFİLİ DE VAR.

  2. Ayse dedi ki:

    Acile krediye ihtiyacım var

  3. Tuğca dedi ki:

    Emekli maaşım var aylık 1200 acil 5000 tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir