Skoru Düşük Olanlara Kredi Çekilir

Kredi skoru, bankalar ile müşteriler arasında köprü görevi gören ve bankaların müşterileri hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayan bir sistemdir. Kredi notu, gerçekten de finansal işlerinizde ciddi bir önem arz eder. Bunun nedeni de bankaların kredi skoru yüksek kişileri müşteri olarak tercih etmesi ve bu kişilerin finansal işlemlerini daha kolay halletmeleridir.

Bu derece önemli olan bu kredi skorunu düşürmekte pamuk ipliğine bağlıdır. Buradan anlayacağınız gibi kredi skoru her an düşmeye meyilli bir grafik seyreder. Ve herhangi bir yanlış işlem dahi sizleri zor durumda bırakacak bir düşüşe neden olabilir.

Firmamız bu hususta sıkıntı yaşayan tüm müşterilerine sahip çıkarak kredilerini çıkartmaktadır. Eğer kredi skorunuz düşükse ve kredi alamıyorsanız, üzülmeyin. Krediniz burada ve derhal çıkartılmakta.

Anında Her Bütçeye Kredi

Skorunuz düşükse bankadan kredi alamazsınız, gibi bir durum artık yaratılmaması gereken bir korkudur. Çünkü artık bankaların da ciddiye aldığı isimler ve işlemler sonrasında kredi skoru düşük olanlarda kredi alabiliyor. Bize güvenin ve firmamıza başvurun. Başvuru sonrasında sizlere gönderilen çağrı kâğıdı ile birlikte ofisimize gelin ve güvenli ortamımızda tüm bu detayları görüşelim. Krediniz nasıl çıkartılır, ödemeler size nasıl yansır, ek maliyetler var mıdır varsa nelerdir, sağlanması gerekli şartlar bulunur mu? Bu ve bunlar gibi tüm sorularınızı yüz yüze yanıtlayalım. Firmamızın sıcak ve sevecen ortamında tüm sorunlarınıza çözüm bulalım.

Düşük Skorlar Artık Dert Değil

Firmamızın danışmanlık hizmetleri yalnızca kredinizin sağlanması yönünde değildir. Finansal ve mali tüm krizlerinizin çözümleri, bütçe planlamalarınız, birikimleriniz, gelir ve giderleriniz sınıflandırılsın, her şey ay başından belli olsun diyor musunuz? Doğru bir hesaplama ile her ay sıkıntı yaşamadan gelirimi yetirebilirim ama olmuyor mu diyorsunuz. O zaman kredi ihtiyacınız olmasa dahi bizimle görüşün, tüm işlemlerinizi halledelim. Size aylık, yıllık hatta isterseniz haftalık ödeme planları çıkartalım.

Hem kredinizi çıkartabileceğiniz hem de plan yönetiminizi yaptırabileceğiniz eşsiz firmamıza ulaşmak için belirtilen adrese gelebilirsiniz. Aynı zamanda telefon ve mail yolu ile de iletişim kurabilirsiniz.

2 comments on “Skoru Düşük Olanlara Kredi Çekilir
  1. ispirto dedi ki:

    Özel sektörde sigortalı olarak çalışmaktayım. Acil olarak 18000 tl ye ihtiyacım var kredi skor puanım. Düşük yardımcı olurmusunuz

  2. yavuzca71 dedi ki:

    komisyonla kredi cikarcak biri varsa mail atsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir