World Kart Anlaşmalı Yerler

Kredi kartlarının aktif müşterilerini memnun etmek ya da yeni müşteri kazanmak için sürekli olarak kampanya yaparak farklı iş alanları mağazalar, restoranlar gibi yerler ile anlaşma yaparak müşterilerine uygun alışveriş imkânı indirimler sunmaktadırlar.

Yapı Kredi bankasına ait olan World Kart anlaşmalı yerleri olan kredi kartlarından biridir. Anlaşmalı yerlere örnek vermemiz gerekir ise; CarrefourSA, Migros, Opet’te akaryakıt indirimi, Flo ayakkabı mağazasında 6 ay taksit imkânı, Ayakkabı dünyasında 9 taksit yapabilme şansı Word Kartın size sunduğu bazı kampanyalardan sadece birkaçıdır.

Bunların yanı sıra Marks&Spencer, Sarar, Batik, Vakko Butik, Karaca. Ayrıca sağlık hizmetlerinden Pinner Test kart kullanıcılarına özel yüzde on beş indirimli olarak sunulmaktadır. Tüm bu kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey Word Kart sahibi olmak.

Word Kart anlaşmalı yerler yukarı da belirttiklerimiz ile sınırlı değildir. Daha fazla kampanya öğrenmek içim müşteri hizmetlerini arayarak bilgilenebilirsiniz. Kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacak Yapı Kredi Word Kart dünyasına geçiş yapın ve kazanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir