Yasal takibe girmiş faturalarım için paraya ihtiyacım var

Talep: Bankadan aldığım kredilerim için ödemelerimi geciktirdim. Bankaya ödeme yapabilmek içinde farklı farklı birçok yerden borç aldım. Kredi kartlarımda bloke olmuş durumda. Yani yasal takibe düştüğüm birçok borcum var. Yasal takibe düşmüş borçlarımın toplamı 15.000. Elden aldığım borçlarım da var. Yani toplamda 20.000 lira krediye ihtiyacım var. İcralık duruma düştüğüm için bankadan kredi kartı bile alamıyorum. Kredi de çıkmıyor bu yüzden. Aylık gelirim 3000 lira. Üstümde hiçbir ev, araba ya da buna benzer şeyler yok. Hiçbir taşınmaz mal da yok. Aylık ödeyebileceğim en yüksek taksit tutarı 1000 lira. Senet ile ya da kefil ile fark etmez, her şekilde alınabilecek krediye açığım. Bu konuda ne yapabilirim, lütfen yardımcı olun.

 

Çözüm: Firmamız bir danışmanlık kurumudur. Bu nedenle bankalardan kredi alabilmenize yardımcı olacak öneriler üretir ve talep ettiğiniz bankalar ile aranızda bir aracı kurum vazifesi görür. Sizlere de referans olacağı için, bankalardan kredi alabilmeniz kolaylaşacaktır. Ama anlattığınız durum üzerinden yapılan incelemelere göre, sizlere kredi danışmanlığı yapabilmemize imkân veren bir durum yoktur. Bankalar ile yapılan alışverişler doğrultusunda düzenlenen finansal sicilinde sıkıntı olan kişilerin bankalardan kredi alabilmesi sıkıntılı bir süreçtir. Söylediğiniz gibi icralık durumda olan kişilerde kredi ya da kredi kartı alamazlar. Çünkü icra sürecine giren birisi direk kara listeye sokulacaktır. Kara listeye düşen müşteriler 5 yıllık bir süreç içerisinde kredi kullanamaz, kredi kartı da çıkartamazlar. Bu nedenle beş yılı aşkın bir süre içerisinde bizler bile size kredi çıkarttıramayız.

Danışmanlık firmamızın aracı kurum vazifesi gördüğü şekilde kredi çıkartılamasa da, senet ile kredi programlarımız da bulunmaktadır. Aylık 1000 lira ödeyebileceğiniz şekilde kredi seçenekleri de bulunduğu için, senet ile kredi programlarımızdan faydalanabilirsiniz. Tüm bu bilgiler ışığında sizlere senet ile kredi çıkartmamızı isterseniz, bizler ile iletişime geçin. Ayrıca sizleri görüşme için ofisimize de bekliyoruz. Küçük bir miktar komisyon ücreti karşılığında, bu durumların hepsi göz ardı edilerek sizlere 20.000 lira kredi çıkartılacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir