Yasal Takipteyim Acil Nakit İhtiyacım Var

Talep: Birikmiş kredi kartı borçlarımı belirtilen sürede ödeyemediğim için yasal takibe düştüm. Bu nedenle de herhangi bir yerden yasal olarak borç alamıyorum. Bankadan kredi kartı bile alamıyorum. Hala mevcut borcumu da ödeyemedim. Kredi kartı borcum haricinde bankaya kredi borcumda var. Acil nakit bulmam lazım. Nereden ve nasıl bulacağımı bilmiyorum. Çevrede birçok dolandırıcı var, güvenilir firmaları nasıl bulurum ya da nereden borç para alabilirim bilgi alabilir miyim?

Çözüm: Yasal takip sürecine girdiğiniz için firmamız bankadan kredi almanıza yardımcı olamaz. Fakat sizlere başka çözüm önerileri sunulabilir. Elbette etrafta bu işi ciddiyetle yürütmeyen ve dolandırma amacı güden firmalar bulunmaktadır. Fakat bu firmalar hakkında ciddi uyarılar bulunmakla birlikte, şartları kendini belli etmektedir. Güvenilir firmaların krediyi teslim etmeden önce ön ödeme talep etmeyeceğini bilmek sizlere belirleyici bir etken olabilir.

Firmamız sizlere senet ile kredi sağlayabilir. Bunun için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Yasal takipte olmanız, herhangi bir sorun yaratmaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir